Здається, ви знаходитеся в <country>

Перейдіть на сайт TENA для вашої країни, щоб ознайомитися з актуальною інформацією.

Мова
RU | UK |

Що таке нетримання сечі?

TENA-ProSkin-CGR-Lifestyle-image-for-web-Helping-hand-1600x500.jpg

Дізнайтеся більше про нетримання

Імовірно, ви помічали, що близька вам людина тепер часто відвідує туалет. Або можливо, вона ходила під себе. Якщо так, це означає, що вона стикнулася з нетриманням. Хоч про таке не прийнято говорити вголос, нетримання — досить поширене явище, особливо серед людей похилого віку. Коли людина не може контролювати випорожнення сечового міхура чи кишківника, ідеться про медичний розлад функціонування організму.
 
І гарна новина полягає в тому, що існують засоби, за допомогою яких ви разом з близькою людиною зможете подолати ці незручності. Існує декілька видів нетримання, для кожного з яких характерні свої симптоми й причини. Однак з-поміж них є й досить поширені: наприклад нетримання сечі, з яким стикається кожен третій мешканець нашої планети. Це може статися в будь-якому віці.
 
Щоб допомогти близькій людині, вам варто ближче ознайомитися з нетриманням, переглянувши інформацію, опубліковану на таких сторінках:
 
 
Мабуть, читаючи інформацію про нетримання, ви зустріли кілька незнайомих слів. Ознайомитися з їхнім значенням можна в Глосарії, який у тому числі містить опис різних засобів, що застосовуються в разі нетримання.