Мова
RU | UK |

Про нас

Маючи понад 60 років досвіду, компанія TENA є лідером світового ринку засобів для догляду при слабкості сечового міхура й сечі. 

TENA пропонує засоби й рішення для окремих осіб і закладів сфери охорони здоров'я більш ніж у 90 країнах і є провідною компанією з розробки пропозицій, що відповідають потребам мільйонів людей по всьому світові.
 
Усе для людей
сечі — напрочуд розповсюджене явище, яке може трапитися в житті людини в розквіті сил, незалежно від віку та загального стану здоров'я. І нетримання впливає на різних людей по-різному. Воно може не бути особливо серйозним, проте прийняте в суспільстві табу щодо нетримання може зашкодити впевненості людини під час спілкування. Ми також знаємо, що нетримання може спричиняти відчуття тривоги й ізольованості в тих, хто з ним стикається. Тому люди, які доглядають за своїми близькими, що зіткнулися з нетриманням, прагнуть допомогти їм зберегти почуття гідності, а спеціалісти сфери охорони здоров'я намагаються забезпечити своїм підопічним найкращий догляд.
TENA присвячена ідеї, що нетримання не повинно заважати людям вести повноцінне і щасливе життя. Це лежить в основі всього, що ми робимо.
 
Група компаній Essity
TENA - це бренд Essity, провідної світової компанії з розробки та виробництва засобів особистої гігієни і виробів для здоров'я, які продаються в 150 країнах світу. Essity вважається еталоном стійкості і названа однією з найбільш етичних компаній в світі.