Мова
RU | UK |

Нетримання й гігієна

Нетримання й гігієна

Чистота — найважливіша запорука хорошого догляду за рідною людиною. Саме завдяки дотриманню чистоти ви можете підвищити якість її життя й відчуття щастя. 

Чому дотримання гігієни має таке велике значення?

Шкіра літньої людини дуже вразлива. Через нетримання вона може стати ще чутливішою. Це відбувається внаслідок контакту шкіри із сечею та (або) фекаліями. У такому разі вона неспроможна утворити захисний бар’єр, і в результаті ушкоджується її цілісність. Якщо після цього в неї проникають шкідливі бактерії, вони можуть викликати висип.

Чому б не користуватися традиційним милом?

Ми могли б припустити, що регулярне підмивання повинно вирішити цю проблему. Однак часте використання звичайного мила й води призводить лише до погіршення ситуації. Звичні нам мийні засоби викликають сухість шкіри й ще більше її послаблюють. Унаслідок цього може виникнути висип, який у сукупності з нетриманням зробить шкіру вразливою для інфекцій. 
 
Щоб уникнути всіх вищеописаних наслідків, скористайтеся нашими порадами щодо догляду за шкірою ваших рідних.

Поради щодо догляду за шкірою

Чимало доглядачів стверджують, що заміна традиційних методів очищення — з використанням мила й води — спеціальними засобами, що не потребують змивання, значно полегшила їхні щоденні обов’язки. Окрім усього іншого, такі продукти дозволяють шкірі літньої людини відпочити від частого контакту з водою, який може викликати сухість. 
 
Можливо, ви будете здивовані тим, що існує навіть шампунь, який не потрібно змивати з волосся. Він стане в пригоді доглядачам, що піклуються про осіб, які більшу частину свого часу проводять у ліжку. 
 
Ви, імовірно, вже знаєте про те, що нетримання провокує виникнення неприємного запаху, у зв’язку з чим ваші рідні можуть відчувати зніяковіння чи дискомфорт. Однак вам слід уникати використання засобів, які містять ароматизатори для маскування запаху. 
 
Спростити й полегшити щоденні звички дотримання гігієни допоможуть і кілька видів одноразових серветок, які мають завжди бути під рукою. 
 
  • Такі сухі одноразові серветки допомагають уникнути ризику перехресного зараження інфекцією, яке іноді виникає при використанні багаторазових рушників.
  • А вологі одноразові серветки стануть у пригоді, якщо необхідно відновити відчуття свіжості в проміжку між прийомами душу або ж під час заміни засобів захисту для нетримання.

Корисний контрольний список

Завжди корисно мати під рукою все необхідне на випадок, якщо ваші рідні потребуватимуть допомоги з підмиванням. Нижче наведено перелік речей, які варто підготувати заздалегідь. Вони стануть у пригоді будь-де: і вдома, і під час подорожі. Якщо всі ці засоби будуть під рукою, ви зможете в будь-який момент відновити відчуття свіжості й комфорту ваших рідних без надмірних зусиль. 
 
  • Одноразові вологі (для швидкого очищення) і сухі (для підмивання водою) серветки
  • Одноразові рукавички
  • Додаткова білизна, додаткові засоби захисту під час нетримання (труси-підгузки «сліпи»/труси або ж труси-підгузки на випадок неочікуваних неприємних інцидентів, які можуть трапитися як удома, так і під час прогулянки) 
  • Лосьйони або гелі для делікатного очищення шкіри, які можна використовувати як з водою, так і без неї (особливо якщо неприємні інциденти трапляються досить часто, або ж якщо ви йдете на прогулянку)
  • Пластикові пакети великого розміру із zip-застібками (для забрудненого одягу або використаних засобів захисту під час нетримання)