Мова
RU | UK |

Що таке нетримання сечі?

Дізнайтеся більше про нетримання

Імовірно, ви помічали, що близька вам людина тепер часто відвідує туалет. Або можливо, вона ходила під себе. Якщо так, це означає, що вона стикнулася з нетриманням. Хоч про таке не прийнято говорити вголос,  — досить поширене явище, особливо серед людей похилого віку. Коли людина не може контролювати випорожнення сечового міхура чи кишківника, ідеться про медичний розлад функціонування організму.
 
І гарна новина полягає в тому, що існують засоби, за допомогою яких ви разом з близькою людиною зможете подолати ці незручності. Існує декілька видів нетримання, для кожного з яких характерні свої симптоми й причини. Однак з-поміж них є й досить поширені: наприклад нетримання сечі, з яким стикається кожен третій мешканець нашої планети. Це може статися в будь-якому віці.
 
Щоб допомогти близькій людині, вам варто ближче ознайомитися з нетриманням, переглянувши інформацію, опубліковану на таких сторінках:
 
 
Мабуть, читаючи інформацію про нетримання, ви зустріли кілька незнайомих слів. Ознайомитися з їхнім значенням можна в Глосарії, який у тому числі містить опис різних засобів, що застосовуються в разі нетримання.

Замовте безкоштовний зразок

Переконайтесь самі в перевагах продукції TENA

Безкоштовний зразок продукції TENA