Мова
RU | UK |

Здоров'я шкіри

Здоров’я шкіри літньої людини

Ви можете допомогти підтримувати здоров’я шкіри ваших рідних і максимально знизити ризик її ушкодження. Можливо, ви уже віднайшли саме ті засоби догляду за шкірою, які максимально делікатно піклуються про шкіру, зважаючи на її стан і вразливість. У будь-якому разі, вам, можливо, буде цікаво ознайомитися з деякою корисною інформацією щодо догляду за чутливою шкірою.

Зміни, що відбуваються зі шкірою

Можливо, ви помітили, що з віком шкіра близької вам людини змінилася. З плином часу наша шкіра втрачає жир, внаслідок чого зникає її пружність і здатність відновлюватися. Вона стає тоншою й слабшою. Найменші порізи, подряпини чи забої потребують більше часу для відновлення. 
 
На стан шкіри впливає чимало факторів у довготривалій перспективі:
 
  • стан здоров’я
  • паління 
  • сухість повітря
  • вживання недостатньої кількості рідини
  • стреси
  • інтенсивне засмагання на сонці
  • зміни стану шкіри можуть також бути викликані незбалансованим харчуванням.
З віком знижується секреція сальних залоз, розташованих на шкірі, унаслідок чого з’являються зморшки, сухість і вікові плями. 
 
Усі ці фактори впливають на вразливість шкіри літньої людини. Саме тому вам потрібно забезпечити їй максимальний захист у разі нетримання сечі. Якщо цього не зробити, контакт із сечею та (або) фекаліями може призвести до ушкодження її цілісності. Найбільшої уваги потребують зони, які знаходяться поблизу стегон, статевих органів і між тазом та прямою кишкою (перінеальна шкіра).

Захист уразливої шкіри

Серед літніх людей з нетриманням найбільш поширеним є одне захворювання шкіри — перінеальний дерматит (нетримання, супроводжуване дерматитом), унаслідок якого виникає досить неприємний висип. Це відбувається, коли шкіра занадто часто контактує з вологою чи хімічними речовинами, які містяться в сечі та фекаліях. І в результаті шкіра подразнюється й ушкоджується. 
 
Однак ви можете допомогти вашим рідним уникнути цього. Або ж, якщо така неприємність уже трапилася, існують засоби, що можуть виправити ситуацію й поліпшити їхнє самопочуття та загальний стан.

Вибір правильних засобів

Якщо близька людина ходить під себе, для підмивання слід використовувати дуже делікатні очищувальні засоби (а не звичайне мило, яке призводить до сухості шкіри). Також не забувайте наносити зволожувач і засіб для захисту шкіри. 

Замовте безкоштовний зразок

Переконайтесь самі в перевагах продукції TENA