Мова
RU | UK |

Гігієна

У чому полягає особливість шкіри літніх людей?

Існує один особливий аспект догляду, який безпосередньо впливає на відчуття комфорту ваших рідних — це догляд за їхньою шкірою. 
 
Для кожного з нас здоров’я шкіри має велике значення. Воно визначає наше загальне самопочуття й відчуття щастя. Але з віком наша шкіра змінюється, стає більш тендітною й вразливою. 
 
Через вона подразнюється, і збільшується ризик виникнення дерматитів, інфекцій та висипів. Часте використання мила й води призводить до ще більшої шкоди. А через частий контакт із сечею шкіра може набути неприємного запаху.

Дотримання гігієни

Правильний гігієнічний догляд допоможе запобігти виникненню подразнення та інфекції й заспокоїти шкіру близької людини. Таким чином ви забезпечите їй відчуття чистоти й комфорту та не залишите жодного шансу утворенню неприємного запаху.
 
У цьому розділі ви також можете дізнатися докладніше про засоби захисту в разі нетримання та гігієнічні продукти, розроблені з урахуванням особливостей шкіри літніх людей. Дізнайтеся, якого особливого догляду за шкірою потребує людина, про яку ви піклуєтеся:
 

Замовте безкоштовний зразок

Переконайтесь самі в перевагах продукції TENA