Здається, ви знаходитеся в <country>

Перейдіть на сайт TENA для вашої країни, щоб ознайомитися з актуальною інформацією.

Мова
RU | UK |

Оберіть свій засіб захисту

Ви не впевнені, який засіб захисту для чоловіків TENA Men підійде саме Вам?
Оберіть потрібний засіб захисту, вибравши ствердження, що підходить саме Вам.

З яким типом нетримання ви маєте справу?

Періодично у мене буває невелике підтікання, а іноді рясне мимовільне виділення сечі.

Урологічні прокладки TENA Men Level 2

Мільйони чоловіків різних вікових категорій надають перевагу урологічним прокладкам TENA Men Level 2, повертаючи собі контроль над ситуацією й забезпечуючи надійний захист при середньому рівні нетримання. Завдяки абсорбуючій серцевині з посиленною Поглинальною Зоною вони надійно утримують вологу й неприємний запах. А новий, значно тонший, та все такий же надійний чашоподібний дизайн анатомічної форми забезпечує надзвичайно надійну фіксацію на білизні — ви навіть можете забути про неї! Де б ви не були, насолоджуйтеся впевненістью в собі та спокоєм разом з урологічними прокладками TENA Men Level 2.

В мене бувають рясні підтікання, і мені необхідний засіб захисту, яким можна користуватися тривалий час, наприклад, вночі.

TENA Pants Normal

Труси-підгузки TENA Pants Normal завдяки інновації Innovative SmartDesign - ще непомітніші та комфортніші, ніж раніше! Містять суперабсорбуючий матеріал там, де це необхідно. TENA Pants Normal забезпечують краще прилягання до тіла та надійний захист. Водночас - зручніші у використанні. Дарують відчуття сухості та надійності. Легко надягаються та знімаються.