Здається, ви знаходитеся в <country>

Перейдіть на сайт TENA для вашої країни, щоб ознайомитися з актуальною інформацією.

Мова
RU | UK |

Розповідь Олексія

Олексій розповідає про те, як він зрозумів, що йому не доведеться відмовлятися від повноцінного життя.
Я ЗРОЗУМІВ, ЩО ТРЕБА ЩОСЬ РОБИТИ
Олексій , 58 років

Що я можу сказати... Я завжди був дуже комунікабельною людиною і любив активно проводити свій вільний час . Але коли я зіткнувся з нетриманням , то вирішив, що мені треба припинити відвідувати різні заходи.


Я не обов'язково роблю щось особливе кожен день, але мені подобається відвідувати нові місця, ресторани або просто посидіти в барі з друзями за кухлем пива.

На жаль, мені стало складно перебувати в компанії , коли я почав постійно думати про те, чи скоро мені доведеться піти до туалету. А якщо туалет далеко? А якщо там буде черга?

Я почав вигадувати відмовки, щоб не ходити з друзями на пиво та не зустрічатися в місцях, які знаходяться занадто далеко від дому. Я також боявся пити інші напої, оскільки не був упевнений, чи зможу дотерпіти до туалету, якщо він був далеко. Зрештою я став намагатися пити менше рідини протягом дня , щоб не так часто ходити в туалет , але від цього в мене лише з'явилися головні болі.

Я зрозумів, що моя ситуація з нетриманням створює мені більше незручностей, ніж я готовий визнати. Та одного разу по дорозі додому дещо сталося. В мене з'явилося дивне відчуття, і я відчув, що моя нижня білизна була мокрою. На щастя, я тільки-но вийшов з машини і був в декількох хвилинах від дому, так що я зміг піти і переодягнутися . Після цього випадку сама ідея піти кудись розважитися далеко від будинку стала для мене неприйнятною. А якщо це станеться знову? Хоча я дуже сумував за спілкуванням з друзями і відвідуванням нових місць.

З ким я міг поговорити про це? Я навіть не уявляв, як я можу проговорити про це з друзями. З колегами? Звісно ні. А мій син - дуже зайнята людина і мені не хотілося його цим відволікати від справ. Я навіть не уявляв, як почати розмову на цю тему.

Але я зрозумів, що треба щось робити. Тому я почав шукати інформацію в інтернеті . І я натрапив на сайт , де обговорювалися засоби захисту при нетриманні - виявилося, що існують найрізноманітніші засоби захисту, які можна використовувати . А я й не знав! Я був на сьомому небі від щастя, і замовив декілька засобів в Інтернет- магазині. Найдивовижніше, що вони виявилися ефективними!

Я знову став таким, яким був раніше. Я завжди шукаю туалети в незнайомому місці і намагаюся зайняти місце ближче до них. До того ж, я користуюся захисними засобами і завжди тримаю в сумці додатковий комплект. Краще перестрахуватися, ніж потім шкодувати. Найкраще те , що я навіть забуваю про те, що я ношу ці засоби. За відчуттям вони нічим не відрізняються від звичайної нижньої білизни, і я можу робити те, що є важливим для мене. Наприклад, подумати про те, який напій мені замовити після їжі.

What are cookies?

Lorem ipsum dolor sit amet lorem ipsum dolor sit amet lorem ipsum dolor sit amet.