Мова
RU | UK |

Розповідь Олексія

Олексій розповідає про те, як він зрозумів, що йому не доведеться відмовлятися від повноцінного життя.

Я ЗРОЗУМІВ, ЩО ТРЕБА ЩОСЬ РОБИТИ

Олексій , 58 років

Що я можу сказати... Я завжди був дуже комунікабельною людиною і любив активно проводити свій вільний час . Але коли я зіткнувся з нетриманням , то вирішив, що мені треба припинити відвідувати різні заходи.

Я не обов'язково роблю щось особливе кожен день, але мені подобається відвідувати нові місця, ресторани або просто посидіти в барі з друзями за кухлем пива.

На жаль, мені стало складно перебувати в компанії , коли я почав постійно думати про те, чи скоро мені доведеться піти до туалету. А якщо туалет далеко? А якщо там буде черга?

Я почав вигадувати відмовки, щоб не ходити з друзями на пиво та не зустрічатися в місцях, які знаходяться занадто далеко від дому. Я також боявся пити інші напої, оскільки не був упевнений, чи зможу дотерпіти до туалету, якщо він був далеко. Зрештою я став намагатися пити менше рідини протягом дня , щоб не так часто ходити в туалет , але від цього в мене лише з'явилися головні болі.

Я зрозумів, що моя ситуація з нетриманням створює мені більше незручностей, ніж я готовий визнати. Та одного разу по дорозі додому дещо сталося. В мене з'явилося дивне відчуття, і я відчув, що моя нижня білизна була мокрою. На щастя, я тільки-но вийшов з машини і був в декількох хвилинах від дому, так що я зміг піти і переодягнутися . Після цього випадку сама ідея піти кудись розважитися далеко від будинку стала для мене неприйнятною. А якщо це станеться знову? Хоча я дуже сумував за спілкуванням з друзями і відвідуванням нових місць.

З ким я міг поговорити про це? Я навіть не уявляв, як я можу проговорити про це з друзями. З колегами? Звісно ні. А мій син - дуже зайнята людина і мені не хотілося його цим відволікати від справ. Я навіть не уявляв, як почати розмову на цю тему.

Але я зрозумів, що треба щось робити. Тому я почав шукати інформацію в інтернеті . І я натрапив на сайт , де обговорювалися засоби захисту при нетриманні - виявилося, що існують найрізноманітніші засоби захисту, які можна використовувати . А я й не знав! Я був на сьомому небі від щастя, і замовив декілька засобів в Інтернет- магазині. Найдивовижніше, що вони виявилися ефективними!

Я знову став таким, яким був раніше. Я завжди шукаю туалети в незнайомому місці і намагаюся зайняти місце ближче до них. До того ж, я користуюся захисними засобами і завжди тримаю в сумці додатковий комплект. Краще перестрахуватися, ніж потім шкодувати. Найкраще те , що я навіть забуваю про те, що я ношу ці засоби. За відчуттям вони нічим не відрізняються від звичайної нижньої білизни, і я можу робити те, що є важливим для мене. Наприклад, подумати про те, який напій мені замовити після їжі.