Мова
RU | UK |

Тримайте все під контролем з TENA Men

Якщо ви звикли тримати все у вашому житті під контролем, не дайте нетриманню вплинути на цю ситуацію. Засоби захисту для чоловіків TENA Men дозволяють забезпечити захист при нетриманні і тримати все під контролем.

Підтримуйте активний спосіб життя, якщо ви зіткнулися з нетриманням

Є багато способів тримати ситуацію під контролем і продовжувати жити так, як ви хочете, незалежно від виду , з яким ви зіткнулися.

Декілька порад, які допоможуть вирішити проблему нетримання і повернути контроль:

  • Відвідайте туалет заздалегідь: вам буде спокійніше, якщо ви відвідаєте туалет перш, ніж зайнятися справами.
  • Знання – це сила: якщо ви знаєте заздалегідь, де знаходиться туалет, вам не доведеться в розпачі його шукати, коли в цьому виникне необхідність. Збираючись на матч на стадіон, спробуйте знайти місця, розташовані недалеко від туалету.

Більше читайте

Статті по темі

Нетримання - Вступ

Кожний четвертий чоловік старше 40 років стикається з нетриманням* . Перший крок до вирішення проблеми - дізнатися, як і чому відбувається нетримання.

Вправи для зміцнення м'язів тазового дна

Поліпшити контроль роботи сечового міхура можна, виконуючи правильні вправи. Вправи для зміцнення м'язів тазового дн , також відомі як вправи Кегеля, допоможуть вам запобігти або зменшити нетримання і поліпшити контроль над сечовипусканням.

Відвідування соціальних заходів при нетриманні

Багато чоловіків, які зіткнулися з нетриманням, мають страх щодо відвідування соціальних заходів. Ваші побоювання можуть стати перешкодою, але при дотриманні простих правил ви будете надійно захищені і збережете впевненість.