Мова
RU | UK |

Умови використання

ТОВ "EССІТІ Україна"
 
04071, Україна, м. Київ, вул. Верхній Вал 4В
 
Будь ласка, уважно ознайомтеся з цими Правилами, перш ніж користуватися даним Інтернет-сайтом (далі - " Сайт" або "Інтернет-сайт"). Використовуючи цей Інтернет-сайт, ви автоматично погоджуєтеся з положеннями, вказаними нижче (мовчазний акцепт).
 
Якщо ви не згодні з правилами використання, будь ласка, не використовуйте цей Інтернет-сайт. В цілях надання свого Сайту і для цілей даних Умов використання "Ecсіті" підкоряється законодавству Швеції. Проте, оскільки до Групи "Ecсіті" входять організації, розташовані по всьому світу, слід враховувати, що якщо в якості провайдера якого-небудь Сайту або сервісу буде вказана інша компанія, то законодавством країни, в якій заснована така організація, можуть бути передбачені інші або додаткові правила. У такому разі застосовуватиметься чинне національне законодавство, якому в необхідному ступені підкорятиметься така організація.
 
Юридична заява
 
Користувач Інтернет-сайту www.tena.ua - будь-який відвідувач справжнього Сайту (далі - " Користувач").
 
Матеріали Інтернет-сайту надані компанією "Ecсіті" (далі " Ecсіті") для Користувачів Сайту і можуть бути використані тільки в особистих цілях, не пов'язаних з підприємницькою і/або іншою оплачуваною діяльністю, з урахуванням збереження авторських, виняткових прав і інших відміток про приналежність таких прав законному власникові. Будь-яка зміна матеріалів даного Інтернет-сайту і/або їх використання по іншому призначенні є порушенням авторських прав і прав власників виняткових прав на результати інтелектуальної діяльності. Використання матеріалів Інтернет-сайту на інших, у тому числі, Інтернет-ресурсах, а також в інших засобах інформації забороняється без письмового дозволу " Ecсіті" або безпосереднього законного власника прав на результати інтелектуальної діяльності.
 
Використовуючи будь-які матеріали (інформацію) цього Інтернет-сайту, Користувач автоматично погоджується із цими Правилами.
 
"Ecсіті" не передає виняткові права на програмне забезпечення, завантажене з цього Інтернет-сайту, включаючи, але не обмежуючись, будь-якими файлами, або зображеннями, включеними в програмне забезпечення, або генеровані ним, і інформацію, супроводжуючу програмне забезпечення (далі усе вище перелічене іменується "Програмне забезпечення").
 
"Ecсіті" зберігає за собою права на усе програмне забезпечення, розроблене і використовуване для сьогодення/на сьогоденні Інтернет-сайту/Сайті. Користувач не має права змінювати технічні характеристики, або не продавати вказане програмне забезпечення ні за яких умов.
 
Ці Правила набувають чинності з моменту їх публікації на цьому Інтернет-сайті і відміняють усю аналогічну інформацію, раніше опубліковану "Ecсіті". Виключення з правил не допускаються.
 
"Ecсіті" має право без попереднього повідомлення вносити будь-які зміни і доповнення в Правила. Користувачі повідомляються про це оголошеннями у відповідному розділі Сайту. Користувач повинен самостійно звертатися до цього розділу при кожному відвідуванні Сайту з тим, щоб бути в курсі можливих змін в Правилах. Користуючись послугами цього Сайту, Користувач підтверджує свою згоду з положеннями Правил і змінами до них.
 
З усіх питань, що не знайшов відображення в Правилах, " Ecсіті" залишає за собою право публікувати додаткову інформацію на Сайті з потреби.
 
Заборона на використання товарних знаків, фірмового найменування, комерційного позначення і інших результатів інтелектуальної діяльності
 
Усі права на фірмові найменування, товарні знаки і знаки обслуговування, включаючи товарний знак TENA, комерційні позначення (далі - "Товарні знаки") належать на законних підставах компанії "Ecсіті" і/або її афільованим обличчям, і/або особам, на підставі ліцензійних договорів або договорів франчайзингу.
 
Товарні знаки компанії "Ecсіті" можуть бути використані відповідно до міжнародного законодавства і цивільного законодавства України. Правомірне використання Товарних знаків можливе тільки з попередньої письмової згоди правовласника Товарних знаків.
 
Будь-яке використання Товарних знаків компанії "Ecсіті", зокрема, в рекламі, без отримання попередньої письмової згоди не допускається і є порушенням відповідних прав компанії "Ecсіті".
 
Незаконне використання товарного знаку, комерційного позначення і/або фірмового найменування спричиняє за собою громадянську, адміністративну, кримінальну відповідальність відповідно до законодавства України.
 
Компанії "Ecсіті" також належить право на доменне ім'я tena.ua
 
Заборона на використання об'єктів авторських і суміжних прав
 
Усі права на тексти, графіку, музику, звуки, відео, фотографії і програми і інші матеріали (далі - " Контент"), що розміщуються на Сайті (за винятком повідомлень і матеріалів, що розміщуються Користувачами), належать компанії "Ecсіті" або постачальникам Контенту Сайту і охороняються відповідно до українського і міжнародного законодавства.
 
Користувач може відтворювати матеріали Сайту шляхом запису в пам'ять одного комп'ютера для свого особистого некомерційного використання.
 
Користувач не може використати Контент Сайту в яких-небудь комерційних цілях. Користувач також не може видаляти написи про авторські права або інші написи про приналежність будь-яких прав з інформації, розміщеної на Сайті.
 
"Ecсіті" не надає Користувачам яких-небудь виняткових або невиняткових прав на використання своїх об'єктів інтелектуальної власності. Незаконне і несанкціоноване використання будь-яких матеріалів Сайту не допускається і тягне порушення законодавства про авторські і суміжні права, а також є основою настання відповідальності відповідно до цивільного, адміністративного і кримінального законодавства.
 
Обмеження відповідальності
 
Компанія " Ecсіті" не несе відповідальності за поширення відомостей, що не відповідають дійсності та порочать честь і гідність громадян і організацій, або що ущемляють їх права і законні інтереси у випадках:
 • якщо вони отримані від інформаційних агентств або ЗМІ;
 • якщо вони є дослівним відтворенням повідомлень і матеріалів або їх фрагментів, поширених на сайті третіх осіб, які можуть бути встановлені і притягають до відповідальності за порушення законодавства України;
 • в інших випадках, передбачених чинним законодавством. Посилання, розташовані на Сайті компанії "Ecсіті", сполучають Користувача з сайтами третіх осіб, використовуються виключно для цілей зручності користування даним Сайтом.
Компанія "Ecсіті" не несе відповідальність за матеріали, розміщені на сайтах третіх осіб. Компанія "Ecсіті" не несе і не нестиме відповідальності за які-небудь збитки, пов'язані з використанням або неможливістю використання матеріалів, розміщених на Сайті, і не гарантує нормальну роботу самого Сайту.
 
Також компанія "Ecсіті" не гарантує достовірність, точність або повноту матеріалів розміщених на цьому Сайті. Компанія "Ecсіті" може вносити будь-які зміни в Контент у будь-який час без попереднього повідомлення. Компанія "Eссіті" не зобов'язується, але має право оновлювати будь-яку інформацію або інші матеріали, розміщені на даному Інтернет-сайті. "Ecсіті" не гарантує, що Інтернет-сайт відповідатиме Вашим вимогам, що він не містить помилок і буде доступний у будь-який час.
 
"Ecсіті" не гарантує, що результати, які можуть бути отримані від використання Інтернет-сайту, будуть ефективними, надійними і точними, а також відповідатимуть Вашим вимогам. "Ecсіті" не гарантує, що Ви зможете здійснити доступ до Інтернет-сайту або використати його (безпосередньо або через сторонні мережі) у будь-який слушний для Вас час і з будь-якого місця по Вашому вибору.
 
Використанні інформації, що завантажується Користувачами
 
Будь-які повідомлення і матеріали, який Користувач передає або завантажує на Сайт, вважаються переданими безоплатно (у дар). Компанія "Ecсіті" має право копіювати, поширювати або іншим чином використати повідомлення і матеріали Користувачів, спільно з Контентом, що міститься на цьому Сайті або окремо від нього, у будь-яких комерційних і некомерційних цілях, якщо це прямо не заборонено Користувачем.
 
Компанія " Ecсіті" не несе відповідальності за зміст повідомлень і матеріалів, що завантажуються Користувачами.
 
Заборони і обмеження
 
Даними Правилами на Інтернет-сайті забороняється:
 • Накопичувати або збирати адреси електронної пошти або іншу контактну інформацію Користувачів Інтернет-сайту автоматизованими або іншими способами для цілей розсилки незапрошеної пошти (спаму) або іншої небажаної інформації;
 • Використати Інтернет-сайт будь-яким способом, який може завадити нормальному функціонуванню Інтернет-сайту і його сервісів;
 • Використати автоматизовані скрипти (програми) для збору інформації і (чи) взаємодії з Інтернет-сайтом і його сервісами;
 • Завантажувати, публікувати, передавати, іншим чином доводити до загального відома (далі - розміщувати) будь-яку інформацію, яка містить загрозу, дискредитує або ображає інших Користувачів або третіх осіб, є вульгарною, непристойною, носить шахрайський характер, зазіхає на особисті або публічні інтереси, пропагує расову, релігійну, етнічну ненависть або ворожнечу, будь-яку інший інформацію, порушує охороняється закон право людина і громадянин;
 • Розміщувати будь-яку комерційну рекламу, комерційні пропозиції, агітаційні матеріали, поширювати спам, повідомлення-ланцюжки (повідомлення, передачі, що вимагають їх, одному або декільком Користувачам), схеми фінансових пірамід або заклики в них брати участь, будь-яку іншу нав'язливу інформацію, крім випадків, коли розміщення такої інформації було схвалене " Ecсіті";
 • Розміщувати на Інтернет-сайті домашні адреси, номери телефонів, адреси електронної пошти, паспортні дані і іншу особисту інформацію інших Користувачів або будь-яких третіх осіб без їх особистої згоди на такі дії;
 • Розміщувати будь-які файли, які містять або можуть містити віруси і інші шкідливі програми;
 • Описувати або пропагувати злочинну діяльність, розміщувати інструкції або керівництва по здійсненню злочинних дій;
 • Будь-яким Способом, у тому числі шляхом злому, намагатися отримати доступ до чужого облікового запису (аккаунту) усупереч волі особи, якій вона належить;
 • Розміщувати будь-яку інформацію, що порушує права Користувачів або третіх осіб на об'єкти інтелектуальної власності;
 • Розміщувати будь-яку іншу інформацію, яка, на думку "Ecсіті" є небажаною, не відповідає цілям створення Інтернет-сайту, ущемляє інтереси Користувачів, або з інших причин є небажаною для розміщення на Інтернет-сайті.
Essity залишає за собою право на власний розсуд змінювати (модерувати) або видаляти будь-яку публіковану Вами інформацію, що порушує заборони, встановлені в цих Правилах (включаючи особисті повідомлення), призупиняти, обмежувати або припиняти Ваш доступ до усіх або до будь-якого з розділів або сервісів Інтернет-сайту у будь-який час з будь-якої причини або без пояснення причин, з попереднім повідомленням або без нього, не відповідаючи за будь-яку шкоду, яка може бути спричинена Вам такою дією;
 
"Ecсіті" закріплює за собою право видалити Ваш аккаунт і (чи) призупинити, обмежити або припинити Ваш доступ до будь-якого з сервісів Інтернет-сайту, якщо "Еcсіті" виявить, що на її думку, Ви представляєте загрозу для Інтернет-сайту і (чи) його Користувачів.
 
Права і обов'язки Користувачів
 
Ви можете користуватися Інтернет-сайтом тільки із законною метою. Ви не можете представляти або передавати через Інтернет-сайт ніякі матеріали або якось інакше здійснювати дії, які :
 • порушують права інших осіб, включаючи, окрім іншого, патенти, торгові марки, комерційні таємниці, авторські права, права на рекламу;
 • є протиправними, загрозливими, образливими, заподіючими занепокоєння, наклепницькими, такими, що порочать, вводять в оману, шахрайськими, зазіхаючими на права особи або нечесними, або містять описи або графічні зображення статевих актів/геніталій;
 • спрямовані на переслідування, домагання, приниження або залякування якої-небудь особи або групи осіб на підставі релігії, підлоги, сексуальної орієнтації; приналежності до якої-небудь організації, субкультурі і тому подібне; раси, етнічного походження, віку, інвалідності і так далі;
 • імітують будь-яку особу, справу або підприємство, включаючи команду Інтернет-сайту;
 • містять віруси або інші комп'ютерні коди, файли або програми, які переривають, знищують або обмежують функції будь-якого комп'ютерного програмного забезпечення, апаратного забезпечення або телекомунікаційного устаткування, або якось інакше роблять можливим несанкціоноване використання будь-якого комп'ютера або комп'ютерної мережі;
 • провокують здійснення адміністративного правопорушення, кримінального злочину або тягнуть громадянську відповідальність; - порушують справжні Правила користування Сайтом, інші інструкції або правила, розміщені на Інтернет-сайті;
 • заважають іншим особам користуватися Інтернет-сайтом.
Ви не можете використовувати Сайт таким чином, який може пошкодити наші сервери або мережі, перевантажити їх або їх зіпсувати, або перешкодити іншим особам користуватися Інтернет-сайтом. Ви не повинні намагатися отримати несанкціонований доступ до яких-небудь послуг, рахунків Користувачів, комп'ютерних систем або мереж за допомогою хакерства, " злому" паролів або будь-якими іншими засобами. Ми можемо застосувати будь-які законні правові або технічні засоби захисту, щоб запобігти порушенню даного положення і забезпечити дотримання цих Правил.
 
З урахуванням цих Правил ви можете користуватися Інтернет-сайтом і його інформаційним наповненням тільки в особистих некомерційних цілях. Ви можете викачувати пропоноване інформаційне наповнення винятково в особистих цілях і тільки відповідно до правил, супроводжуючих конкретне інформаційне наповнення. Ви не можете використовувати інформаційне наповнення в перевищення прав, наданих Вам для його використання.
 
Без нашої попередньої письмової згоди Ви не можете використовувати засоби витягання інформації, роботів або подібні засоби збору і витягання даних з інформаційного наповнення, виділяти будь-яку частину Інтернет-сайту або інформаційного наповнення, а також відтворювати, передруковувати, копіювати, зберігати, відкрито відображати, транслювати, передавати, змінювати, переводити, переносити, публікувати, субліцинзувати, переуступати, пересилати, продавати, позичати або якось інакше розподіляти інформаційне наповнення. Ви не можете "зламувати" механізми, включені в інформаційне наповнення для відвертання його несанкціонованого відтворення або поширення. Користуючись Інтернет-сайтом, Ви погоджуєтеся здійснювати доступ до Сайту і його програмного забезпечення тільки через наданий Інтернет-сайтом інтерфейс.
 
Ви не маєте права використати Інтернет-сайт або його інструменти зв'язку для прямої або непрямої передачі масових примусових повідомлень (включаючи передачу електронною поштою і миттєві повідомлення). Ви не маєте права збирати інформацію про наших Користувачів в цілях розсилки або полегшення розсилки масових примусових повідомлень. Ви не маєте права підбурювати інших осіб або дозволяти іншим особам користуватися Сайтом порушуючи умови справжнього розділу. Ми можемо негайно заборонити Вам доступ до Інтернет-сайту або його використання, а також вжити будь-які інші законні заходи, якщо Ви або будь-яка особа, яка користується Вашим доступом до Інтернет-сайту, порушує положення даного розділу. Ми можемо застосувати будь-які технічні засоби захисту для відвертання введення, використання або залишення в нашому комп'ютері або в мережах зв'язку таких масових примусових повідомлень.
 
Відповідальність Користувачів Сайту і Адміністрації
Користувач несе особисту відповідальність за будь-який Контент або іншу інформацію, які завантажує або іншим чином доводить до загального відома (розміщує) на Інтернет-сайт або з його допомогою. Користувач не може завантажувати, передавати або публікувати Контент на Інтернет-сайті, якщо він не був створений Користувачем особисто або на розміщення якого у нього немає дозволу правовласника. Користувач розуміє і погоджується з тим, що "Ecсіті" може, але не зобов'язана, переглядати Інтернет-сайт на наявність забороненого Контенту і може видаляти або переміщати (без попередження) будь-який Контент або Користувачів на власний особистий розсуд, з будь-якої причини або без причини, включаючи без всяких обмежень переміщення або видалення Контенту, який, на думку "Ecсіті", порушує дане правило або який може бути незаконним або може порушувати права, завдавати шкоди або погрожує безпеці інших Користувачів або третім особам;
 
Користувач несе особисту відповідальність за збереження Контенту (створення резервних копій), який розміщує або зберігає на Інтернет-сайті;
 
Розміщуючи свій Контент на Інтернет-сайті, Користувач надає право "Ecсіті" робити копії свого Контенту з метою впорядкування і полегшення публікації і зберігання призначеного для користувача Контенту на Інтернет-сайті;
 
Розміщуючи свій Контент у будь-якій частині Інтернет-сайту, Ви автоматично безоплатно надаєте "Ecсіті" невиняткове право на його використання шляхом копіювання, публічного виконання, відтворення, переробки, перекладу і поширення для цілей "Ecсіті" може виготовляти похідні твори або вставляти Ваш Контент в якості складових частин у відповідні збірки, здійснювати іншу дію, що слугуватимуть досягненню вказаних цілей;
 
Якщо Користувач вирішить видалити свій Контент, права, згадані в попередньому абзаці, будуть автоматично відкликані, проте Користувачеві варто мати на увазі, що "Ecсіті" може зберігати архівні копії призначеного для користувача Контенту;
 
Інтернет-сайт може містити посилання на інші сайти (сайти третіх осіб) так само, як і статті, фотографії, ілюстрації, графічні зображення, музику, звуки, відео, інформацію, додатки, програми і інший Контент, що належить або походить від третіх осіб (Контент третіх осіб);
 
Вказані треті особи і їх Контент не перевіряються "Ecсіті" на відповідність тим або іншим вимогам (достовірності, повноти, сумлінності і тому подібне). "Ecсіті" не несе відповідальність за будь-яку інформацію, розміщену на сайтах третіх осіб, до яких ви отримали доступ через Інтернет-сайт або через Контент третіх осіб, включаючи, у тому числі, будь-які думки або твердження, виражені на сайтах третіх осіб або в їх Контенті;
 
Розміщені на Інтернет-сайті посилання або керівництво по скачуванню файлів і (чи) установці програм третіх осіб не означають підтримки або схвалення цих дій з боку “Ecсіті";
 
Посилання на будь-який сайт, продукт, послугу, будь-яку інформацію комерційного або некомерційного характеру, розміщена на Інтернет-сайті, не є схваленням або рекомендацією цих продуктів (послуг) з боку “Ecсіті";
 
Якщо Користувач вирішив покинути Сайт і перейти до сайтів третіх осіб або використати або встановити програми третіх осіб, Користувач робить це на свій риск і з цієї миті справжні Правила більше не діють. У Ваших подальших стосунках Вам варто керуватися застосовними нормами і політикою, у тому числі діловими звичаями тих осіб, чий Контент Ви використовуєте.
 
Контент, що розміщується Користувачами, не піддається обов'язковій перевірці "Ecсіті" перед його публікацією (премодерації) і не обов'язково висловлює думку "Ecсіті" з тих або інших питань. "Ecсіті" не дає ніяких гарантій, що явно виражені або маються на увазі, по відношенню до будь-якого Контенту, його точності, актуальності або достовірності;
 
"Ecсіті" не відповідає за будь-яку поведінку Користувачів або третіх осіб, що використовують або переглядають Інтернет-сайт, як в режимі онлайн, так і поза мережею Інтернет (у оффлайн);
 
Інтернет-сайт або його сервіси можуть бути в той або інший час частково або повністю недоступні унаслідок проведення профілактичних або інших робіт або з будь-яких інших причин технічного характеру. "Ecсіті" має право проводити необхідні профілактичні або інші роботи в той або інший час на власний розсуд з попереднім повідомленням Користувачів або без такого;
 
"Ecсіті" не несе відповідальності за будь-які помилки, упущення, переривання, видалення, дефекти, затримку в обробці або передачі даних, збої ліній зв'язку, крадіжку, знищення або неправомірний доступ до матеріалів Користувачів, розміщених на Сайті або у будь-якому іншому місці. "Ecсіті" не відповідає за будь-які технічні збої або інші проблеми будь-яких телефонних мереж або служб, комп'ютерних систем, серверів або провайдерів, комп'ютерного або телефонного устаткування, програмного забезпечення, збоїв сервісів електронної пошти або скриптів з технічних причин;
 
"Ecсіті" не несе відповідальності за будь-який збиток комп'ютеру Користувача або іншої особи, мобільним пристроям, будь-якому іншому устаткуванню або програмному забезпеченню, викликаний або пов'язаний із скачуванням матеріалів з Інтернет-сайту або по посиланнях, розміщених на Інтернет-сайті.
 
Інші положення
 
" Ecсіті" зберігає за собою право на власний розсуд:
- переглядати дані Правила, шляхом оновлення версії цієї сторінки;
- проводити моніторинг будь-яких повідомлень залишених Користувачами на Сайті і видаляти їх;
- обмежувати або блокувати доступ Користувача до Сайту у будь-який час без попереднього повідомлення. /div>
 
Якщо будь-яке положення даних Правил буде визнано незаконним, недійсним або таким, що не має юридичної сили, або стане непридатним в силу яких-небудь інших причин, це жодним чином не вплине на дійсність і застосовність інших положень. Данні Правила складають угоду між Користувачем і "Ecсіті" відносно порядку використання Інтернет-сайту і його сервісів і замінюють собою усі попередні угоди між Користувачем і "Ecсіті";
 
Справжня угода регулюється і тлумачиться відповідно до законодавства України. Питання, не врегульовані чинною угодою, підлягають вирішенню відповідно до законодавства України.