Мова
RU | UK |

Історія Мартіна

Прочитайте розповідь Мартіна про те, як важко йому було розповісти своїй дружині про свою ситуацію.

ДОВОДИТЬСЯ ХОДИТИ В ТУАЛЕТ КОЖНІ ПІВГОДИНИ. ЦЕ НОРМАЛЬНО?

Мартін , 42

Спочатку в мене були логічні пояснення . Я пив занадто багато кави . На ніч випивав пару кухлів пива. А на вулиці було дуже холодно. Але коли я помітив підтікання після відвідування туалету, я зрозумів, що треба щось робити.

Я навіть не знав, з чого почати. Мабуть, якийсь час я підсвідомо намагався заперечувати свою ситуацію. Мені ніколи таке і на думку не спадало. А коли я все зрозумів, то все одно не міг це визнати . Нетримання ? Не може бути! Таке буває тільки у людей похилого віку, а я ж ще зовсім не старий.

Спочатку я просто став підкладати в нижню білизну паперову серветку. Адже було всього кілька крапель, і я міг контролювати сечовипускання до наступного відвідування туалету. Але вже через якийсь час я почав використовувати прокладки дружини. Вони кріпилися до нижньої білизни, але не дуже добре вбирали рідину. І мене також турбував запах. 

Через цю ситуацію я став соромитися, і моя самооцінка знизилася. Я почав віддалятися від дружини. Намагався зробити так, щоб ми лягали спати в різний час. А про інтимну близькість не могло бути і мови.

Зрештою, я знайшов у собі сили і зізнався їй. Після цього все змінилося. Але не так, як я думав. Спочатку я і сам не знав, чого чекати. Можливо, вона перестане мене поважати як чоловіка, але перше, про що вона сказала, було те, що вона рада, що у мене немає роману на стороні. Ха! Ви можете в це повірити? Насправді, це зробило нас дуже близькими. Дуже важливо, коли є з ким поговорити .

Вона змусила мене піти до лікаря, який провів огляд і обстеження на рак передміхурової залози. Результати були негативними. Лікар порекомендував мені вправи для стабілізації роботи сечового міхура і захисні засоби, розроблені спеціально для чоловіків. Зараз у мене в шафі ціла упаковка, і вони безумовно зручніше прокладок дружини. Шкода, що я так довго чекав, перш ніж сказати дружині, але краще пізніше, ніж ніколи. Я відчув справжнє полегшення. Я зрозумів, що мені нема чого соромитися, і що існує безліч рішень для вирішення проблеми підтікання сечі.