Мова
RU | UK |

Невідкладне нетримання сечі в жінок

Чи помічали ви за собою, що в незвичному для себе середовищі ви першочергово шукаєте очима вбиральню? Чи постійно ви відчуваєте потребу в сечовипусканні, навіть якщо ви щойно вийшли з вбиральні? Чи прокидаєтесь ви кілька разів за ніч, щоб сходити в туалет?
 
Часта — і зазвичай неочікувана — потреба в сечовипусканні, яка може призвести до мимовільного протікання сечі, називається невідкладним нетриманням. Часто про такий стан говорять, що сечовий міхур гіперактивний, а протікання випадкові. Іноді точна причина цього виду слабкості сечового міхура невідома. Але вважається, що рецептори в сечовому міхурі надсилають невірні сигнали головному мозку, сигналізуючи про те, що наповнення сечового міхура більше, ніж воно є насправді. 
 
На невідкладне нетримання сечі можуть впливати чимало факторів: вживання занадто великої або ж занадто малої кількості рідини, інфекція сечовивідних шляхів, закреп і вживання медичних препаратів. 
 
Щоб впоратися з невідкладним нетриманням, ви можете спробувати:
 
  • вживати менше чи більше рідини, ніж звичайно;
  • уникати вживання кави, чорного чаю та енергетичних напоїв, які можуть подразнювати сечовий міхур. 
 
Більшість жінок намагаються подолати незручності, пов'язані з невідкладним нетриманням, за допомогою захисних прокладок чи спідньої білизни. Компанія TENA потягом багатьох років працювала над розробкою й створенням таких засобів, які даруватимуть вам відчуття впевненості й захищеності. Наша унікальна технологія швидко відводить сечу з поверхні в серцевину, де вона надалі утримується. Відвідайте нашу сторінку з продукцією та підберіть собі засіб захисту або замовте безкоштовні зразки.