Мова
RU | UK |

Потрійний захист від протікань, неприємного запаху та вологи

Завдяки гарантованій сухості та надійності ви можете почуватися впевненими в собі щодня.

Нетримання — доволі поширена проблема. Якщо ви є однією з тих багатьох людей, в яких з'явилось протікання сечі, ви маєте знати, що це не повинно перешкоджати вам жити життям, сповненим пригод.  
 
Усі засоби TENA Lady для жінок були створені для того, щоб ви могли почуватися впевнено й захищено щодня за будь-яких умов. Усі засоби TENA Lady для жінок забезпечують ПОТРІЙНИЙ ЗАХИСТ: від протікань, неприємного запаху та вологи. Завдяки гарантованій сухості та надійності ви можете почуватися впевненими в собі щодня.
 
Принцип роботи такий: 
Зображення з чотирма стрілами, що вказують на крапельку
Забезпечує відчуття сухості
Засоби TENA Lady для жінок створені для того, щоб дарувати відчуття сухості. Контактна поверхня швидко й ефективно поглинає вологу, після чого вона утримується у внутрішніх шарах виробу.
Зображення з чотирма стрілами, що виходять з однієї точки й спрямовані в різні сторони
Контролює неприємний запах
Усі засоби TENA Lady для жінок містять унікальні активні мікроперлинки свіжості, що утримують сечу, нейтралізуючи амоній, який і є причиною неприємного запаху.
Зображення білизни
Анатомічна форма
При створенні засобів TENA Lady для жінок ми враховували всі анатомічні особливості форми жіночого тіла, щоб забезпечити більшу надійність і комфорт. З нашого широкого асортименту ви зможете знайти засіб, що задовольнятиме саме ваші потреби — від найлегших ультратонких прокладок до суперпоглинаючих для надійного захисту при нетриманні.