Мова
RU | UK |

Відповіді на ваші найпоширеніші запитання.

Я піклуюся про добробут моєї родини та свій власний. Також мене турбує й наше довкілля. Хіба не краще виготовляти цілковито натуральні продукти?
Кожен член команди з питань безпечності продукції користується продуктами Essity вдома, довіряючи їм добробут своїх родин. Ми прагнемо створювати найкращі продукти, одночасно піклуючись про наше довкілля. На шляху до збалансованості й гармонії ми не готові до жодних компромісів щодо безпечності наших продуктів. 
 
Важливо пам'ятати: натуральний матеріал не завжди безпечніший за синтетичний. Тут немає жодної однозначності. Існує чимало «натуральних» речей, які можуть нам зашкодити. 
 
Безпечність хімічної речовини залежить від конкретної субстанції, про яку йдеться, від того, який її вміст у продукті, а також від способу використання продукту. Це стосується усіх видів матеріалів — як натуральних, так і синтезованих. Матеріали, що не відповідають нашим високим стандартам, не потрапляють до складу наших продуктів. 
 
І щоразу, коли з'являється нова, більш екологічна альтернатива, ми обираємо саме її. Як і ви, ми любимо нашу планету. І хочемо, аби в наших дітей також була можливість милуватися її красою. Ми беремо участь у цілому ряді проєктів, спрямованих на скорочення нашого впливу на довкілля, щоб наша діяльність була настільки екологічною, наскільки це можливо. 
Чи дбають про шкіру продукти, якими користуємося ми з родиною?
Створювати продукти, що дбатимуть про шкіру, — невід'ємна складова нашої високої якості. Ми теж ними користуємося — і нам би не хотілося вкритися висипами. 
 
Саме тому ми проводимо численні випробування, аби мільйони користувачів по всьому світу були задоволені якістю й ефективністю наших продуктів, а кожен компонент відповідав нашим найвищим стандартам. 
 
А окремим волонтерам навіть щастить випробувати нашу продукцію ще до того, як вона з'являється в продажу! Це означає, що ймовірність виникнення подразнення шкіри внаслідок використання кінцевого продукту надзвичайно низька. 
 
Фактично, вона настільки низька, що на кожні 50 мільйонів проданих урологічних продуктів ми отримуємо менш ніж 1 скаргу, пов'язану зі здоров'ям. 
В Інтернеті я бачу так багато тривожних фактів щодо інтимного здоров'я. Чи є безпечними продукти, якими я користуюся щодня?
Речі, які нам зустрічаються в мережі Інтернет, можуть іноді лякати. Шкідливі хімічні речовини, відбілювачі… дуже багато всього. Саме тому ми ретельно відбираємо матеріали та випробовуємо наші продукти, аби переконатися в їхній безпечності. 
 
Зазвичай під час проведення випробувань ми орієнтуємось на нормативи, що суттєво перевищують чинні національні та галузеві стандарти ЄС. Саме тому сліди небажаних хімічних речовин у складі наших продуктів складають надзвичайно малу частку. Настільки малу, що для її виявлення знадобиться надсучасне обладнання. 
 
Крім того, ми використовуємо лише ретельно відібрані ароматизатори та маркуємо всю продукцію відповідним чином, щоб ви знали напевне, з чого складається ваш продукт. Якщо ж у вас чутлива шкіра чи ви схильні до алергій, ми підготували для вас продукти без ароматизаторів. 
 
Більше про компоненти, які ми використовуємо, можна дізнатися тут
Чи містить ваша продукція шкідливі хімічні речовини?
Важливо пам'ятати, що хімічні речовини далеко не завжди шкідливі й дуже часто мають природне походження. 
 
До прикладу, чудовий солодкий смак, який ви відчуваєте, відкушуючи шматочок банана, викликають хімічні речовини, на які реагують смакові рецептори. Все навколо нас складається з хімічних речовин. 
 
Та звісно, що певні хімікати можуть бути й небезпечними, і саме тому ми так уважно ставимося до них.  
 
Ми використовуємо лише чисті компоненти. І під час розробки та проведення випробувань ми дійсно ставимося надзвичайно прискіпливо до результатів, аби гарантувати, що вміст слідів хімічних речовин не перевищує безпечні норми, встановлені відповідно до найактуальніших наукових даних. Саме такий підхід дозволяє нам спати спокійно, знаючи, що наші продукти безпечні для вас, ваших рідних і всього світу. 
 
Більше про компоненти, які ми використовуємо, можна дізнатися тут.  
Чому ваша продукція містить консерванти, клеї, барвники та ароматизатори?
Ми не дозволяємо собі додавати в продукцію компоненти без суттєвої причини. Кожен складник випробовується й відбирається через певні свої властивості. 
 
Консерванти в наших продуктах на водній основі допомагають запобігати забрудненню, а клеї в складі наших продуктів скріплюють всі компоненти між собою. Однак не хвилюйтеся, ми ретельно обираємо кожен вид клею, особливо якщо передбачається контакт зі шкірою. 
 
А використання ароматизаторів чи барвників робить використання наших продуктів приємнішим для вас. І, безумовно, вони теж є безпечними. 
Чи проводите ви випробування на тваринах?
Ми не випробовуємо свою продукцію на тваринах, якщо в цьому немає необхідності. Наприклад, у деяких країнах — зокрема в Китаї — ми зобов'язані це робити згідно з їхнім чинним законодавством. 
 
І ми не додаємо компоненти та не використовуємо матеріали тваринного походження. 
 
Незважаючи на надзвичайно уважне ставлення до цього питання з нашого боку, ми не маркуємо свою продукцію як веганську. Причина полягає в тому, що ми не можемо гарантувати, що інші учасники нашого ланцюга поставок не контактують із матеріалами тваринного походження. 
Чи достатньо жорсткими є правила, що регулюють рівень гігієни та засоби особистої гігієни, аби я вважав(-ла) їх безпечними?
Коли йдеться про безпеку людей, правил не може бути багато. На щастя, у більшості країн регулювання обігу таких продуктів є достатньо жорстким, аби забезпечити безпеку населення. Вони мають відповідати цілій низці вимог різних регламентів, наприклад: 
 
  • регламенту щодо обігу косметичних товарів;  
  • загальному регламенту з безпеки продуктів у зв'язку з регулюванням використання хімічних речовин;  
  • регламенту щодо використання медичних пристроїв;  
  • регламенту щодо застосування біоцидів.  
 
Ми їх дотримуємось і застосовуємо навіть у тих країнах з менш вимогливим місцевим законодавством. Зрештою, який сенс забезпечувати безпеку населення однієї країни, нехтуючи здоров'ям населення іншої? Для нас у цьому немає ніякого сенсу. 
 
Нормативні вимоги з часом змінюються. Однак ми не чекаємо на такі нормативні зміни — ми впроваджуємо нові норми вже тоді, коли вони підтверджуються останніми науковими дослідженнями.  
 
Ви можете дізнатися більше про те, як ми дбаємо про безпечність продукції, у Стандарті роботи постачальників Essity.