Мова
RU | UK |

Безпечність продукції — наш особистий пріоритет.

Ми захоплені тим, чим займаємось, і ми прагнемо виготовляти продукти для поліпшення здоров’я та добробуту кожного з нас, включно з тими, хто нам не байдужий.
 
Нам всім потрібен продукт одночасно ефективний та безпечний. І йдеться не лише про нас, а й про нашу планету. Саме тому ми прагнемо бути максимально прозорими в питаннях внутрішньої структури наших продуктів. 

За реалізацію кожного з наведених нижче принципів відповідає окремий працівник відділу безпеки продукції Essity. Дізнайтеся більше про людей, які щодня дбають про вашу безпеку.

Наші 5 принципів захисту

Портрет Марії

1. Постачальники

Марія допомагає нам знаходити безпечних та екологічно спрямованих постачальників, відбираючи лише найкращих кандидатів, аби ми могли створювати безпечні продукти, що не шкодитимуть нашій планеті.

Портрет Гунільї.

2. Матеріал

Для виготовлення нашої продукції ми використовуємо лише найкращі матеріали. Здійснення перевірки матеріалів на безпечність відбувається під пильним наглядом Гунільї.

Портрет Пітера

3. Випробування

Пітер відповідає за проведення численних випробувань продукції, аби переконатися в тому, що вона є безпечною для споживачів та планети.

Портрет Джея

4. Виробництво

Завдяки злагодженості нашого виробничого процесу ми можемо виготовляти високоякісні продукти. Контроль над ним здійснює Джей.

Портрет Дженні

5. Взаємодія зі споживачами

Дженні відстежує поведінку нашої продукції навіть після відвантаження, дбаючи про те, аби вона залишалася безпечною на кожному етапі її життєвого циклу.

Наша продукція

Перегляньте нашу продукцію та дізнайтеся, як вона влаштована всередині.

Залишилися запитання?

Наша команда допомагає із вирішенням найрізноманітніших ситуацій.