Мова
RU | UK |

Оцінювання Життєвого Циклу

Ми прагнемо поліпшувати добробут людей, зменшуючи при цьому негативний вплив на планету. Оцінювання Життєвого Циклу (Life Cycle Assessment, LCA) є єдиним перевіреним інструментом для вимірювання загального впливу життєвого циклу продукції на довкілля. Інтегруючи LCA в наш інноваційний виробничий процес, ми мінімізуємо відходи, утворені нашою продукцією, починаючи з удосконалення її дизайну та використання найкращих матеріалів і закінчуючи підвищенням ефективності виробництва й транспортування та створенням умов для циклічного використання сировини. 

Сусан Іліфскі-Янольс, віцепрезидентка зі сталого розвитку товарів і послуг, глобального бренду, інновацій і сталого розвитку.

«Найбільший негативний вплив на довкілля здійснює виробництво сировини. А вже після нього — те, що відбувається з продуктом після використання. Це означає, що ми повинні зосередитися на створенні найоптимальнішого дизайну продуктів, використовуючи найкращі матеріали в якомога меншій кількості», —

Сьюзен Іліфскі-Янольс, віцепрезидентка з питань сталого розвитку, , глобальної торгової марки, інновацій та сталого розвитку

Наш ключ до скорочення вуглецевого сліду

У наведеному вище відео Сьюзен Іліфскі-Янольс, віцепрезидентка з питань сталого розвитку, розповідає про те, як оцінювання життєвого циклу продукції використовується в нашій компанії: від моменту впровадження цього інструмента на початку 90-х до того, яке значення він має сьогодні для нашої щоденної діяльності в довгостроковій перспективі. 
 
Ось декілька ключових тез:  
 
  • Оцінювання Життєвого Циклу є єдиним інструментом для вимірювання загального впливу життєвого циклу продукції на довкілля: від виробництва сировини та самих продуктів до їх транспортування, використання й переробки. 
  • В основу Оцінювання Життєвого Циклу для інноваційних рішень закладено ті самі наукові принципи та стандарти, які використовуються для оцінювання асортименту продукції. Однак Оцінювання Життєвого Циклу асортименту розраховується лише для продукції, яка продається в конкретному регіоні протягом певного періоду часу. Це означає, що інновації враховуються у процесі вдосконалення щоденних виробничих процесів. 
  • Завдяки Оцінюванню Життєвого Циклу ми працюємо над тим, щоб виробництво нашої продукції створювало якомога менший вуглецевий слід. Для цього, наприклад, ми можемо оптимізувати її дизайн, використовувати кращі матеріали та скорочувати кількість відходів. 
  • Результати Оцінювання Життєвого Циклу можуть повідомлятися через Екологічну декларацію продукції (Environmental Product Declaration, EPD) — документ, що надається після проведення незалежної перевірки та містить екологічну інформацію про продукт на основі оцінювання його повного життєвого циклу. EPD для більшості продуктів TENA можна знайти на міжнародному вебсайті EPD.