Мова
RU | UK |

Наш Глобальний Стандарт роботи з постачальниками

Всі наші постачальники повинні дотримуватися Глобального Стандарту роботи з постачальниками TENA стосовно певних вимог щодо якості й безпеки сировини, а також екологічності її походження. Крім того, він включає в себе Кодекс Поведінки Постачальника, що визначає основні принципи забезпечення прав людини та належних умов праці. Постачальники також повинні самостійно провести оцінку своєї діяльності на платформі Sedex, перш ніж ми проведемо аудит, заснований на оцінці ризиків, для перевірки відповідності постачальника нашим вимогам.   

Марія Молльберг, директорка з вибору екологічних постачальників

«Наш Глобальний Стандарт роботи з постачальниками визначає мінімальні вимоги до постачальника TENA.»

Марія Молльберг, , директорка з вибору екологічно відповідальних постачальників і глобальних закупівель

Піднімаючи ставки

У наведеному вище відео Марія Молльберг, директорка з вибору екологічно відповідальних постачальників, стисло розповідає про становлення нашого Глобального Стандарту роботи з постачальниками, а також про вимоги щодо потенційних постачальників, що бажають співпрацювати з TENA. 
 
Ось декілька ключових тез: 
 
 • Наш Глобальний Стандарт роботи з постачальниками є основним документом, у якому зазначені всі мінімальні вимоги, яким повинні відповідати потенційні постачальники, щоб стати партнером TENA. Він охоплює процеси, що стосуються екологічності, якості, безпеки сировини, а також захисту навколишнього середовища.  
 • До Глобального Стандарту роботи з постачальниками входить також Кодекс Поведінки Постачальника. У його основу закладено міжнародні принципи організації праці, як-от Глобальний пакт ООН та основні конвенції МОП, а також, вимоги до потенційних постачальників TENA у сфері прав людини, охорони здоров'я та безпеки праці як і трудових взаємин та етичної ділової поведінки. 
 • Щоб стати партнером TENA, будь-який потенційний постачальник повинен пройти такі три етапи: 
  • Підписати та підтвердити свою відповідність вимогам Глобального Стандарту роботи з постачальниками. 
  • Самостійно провести оцінку своєї діяльності за допомогою платформи SEDEX для виявлення принципів забезпечення прав людини, належних умов праці та екологічності. 
  • Фахівці TENA проводять оцінку ризиків потенційного постачальника та етичний аудит (у форматі SMETA), охоплюючи такі сфери, як-от трудові нормативи, охорона праці та етична ділова поведінка. Постачальники повинні дотримуватися місцевого законодавства, яке визначає кількість робочих годин, оплату праці, допустимий вік працівників тощо.  
 • Ми постійно оновлюємо наш Стандарт, враховуючи всі соціальні, етичні й екологічні вимоги, що висуваються як суспільством, так і нашими клієнтами та споживачами.  
 • Положення нашого Стандарту Роботи з постачальниками регулярно оновлюються, щоб відповідати актуальним вимогам, пов'язаним з правами людини та екологічною безпекою, наприклад, у питанні використання пластмас у процесі виробництва наших продуктів і пакування.