Здається, ви знаходитеся в <country>

Перейдіть на сайт TENA для вашої країни, щоб ознайомитися з актуальною інформацією.

Мова
RU | UK |

Тренування сечового міхура, вправи для м'язів тазового дна та лікування


Є багато різних методів лікування. Крім того, ви можете робити вправи й тренувати м'язи для зменшення дискомфорту.

Жінка займається пілатесом, тримаючи ноги на спеціальному м'ячі.


Тренування м'язів тазового дна

Тренування м'язів тазового дна означає зміцнення підтримувальних м'язів навкруги уретри та сечового міхура за допомогою повторюваних умисних скорочень з метою підвищення тонусу, міцності й пружності підтримувальних м'язів навкруги уретри й сечового міхура задля запобігання підтіканню сечі.
 
Тренування сечового міхура означає самостійне тренування для поліпшення контролю за сечовим міхуром шляхом планування й ведення записів щодо періодів між відвідуваннями вбиральні. Якщо ви вип'єте півтора літри води за день, вам доведеться відвідати вбиральню до 8 разів. Якщо вам доводиться відвідувати вбиральню частіше, вам допоможе тренування сечового міхура.
 
Тренування сечового міхура включає в себе усвідомлення графіка нетримання та набуття нових звичок спорожнення сечового міхура. Це означає уникання відвідування вбиральні «про всяк випадок», а також поспіху в останні хвилини. Під час такого тренування ви «привчаєте» сечовий міхур утримувати більший об'єм сечі й подовжуєте періоди між відвідуваннями вбиральні. Відволікання й стискання м'язів тазового дна замість негайного спорожнення за відчуття такої потреби є корисними методами тренування сечового міхура. Також допоможуть планування відвідування вбиральні й ведення щоденника сечового міхура. Таким чином ви можете поступово подовжувати періоди між відвідуваннями вбиральні й поліпшувати контроль за сечовим міхуром.
 
Зміни поведінки означають адаптування способу життя з метою зменшення, запобігання й подолання нетримання сечі. До прикладів таких змін належать уникання надмірного вживання рідини протягом дня та вживання напоїв, які подразнюють сечовий міхур, наприклад кави й енергетиків. Ви також можете встановити режим тренувань і змінити харчові звички для позбавлення від надмірної ваги, яка іноді може сприяти нетриманню. Ще зміни поведінки можуть включати в себе забезпечення здорових звичок відвідування вбиральні.
 
На додаток до тренування сечового міхура є інші варіанти лікування нетримання. Зворотний біологічний зв'язок — це метод збору й вимірювання даних, наприклад за допомогою сенсорів і комп'ютерного моніторингу під час тренування м'язів тазового дна для визначення стискання відповідних м'язів. Іншим підходом є використання пристрою вагінальної підтримки для підтримування уретри, сечового міхура, піхви, матки й прямої кишки. До можливих варіантів лікування належать ін'єкції препаратів, що збільшують підтримувальний об'єм навколо уретри, і різні типи оперативного втручання.
 
І нарешті, для контролю цього стану й зменшення дискомфорту можна використовувати й наші засоби для догляду при нетриманні сечі.
 
Дізнавайтеся більше й звертайтеся до розділу веб-сайту TENA, який найбільше вам підходить.
 

What are cookies?

Lorem ipsum dolor sit amet lorem ipsum dolor sit amet lorem ipsum dolor sit amet.