Здається, ви знаходитеся в <country>

Перейдіть на сайт TENA для вашої країни, щоб ознайомитися з актуальною інформацією.

Мова
RU | UK |

Що спричиняє нічне нетримання та ніктурію?


Нічне нетримання сечі або нічний енурез — це мимовільне сечовипускання під час сну після досягнення особою віку, у якому вона повинна вміти контролювати сухість уночі. Ніктурія — це потреба часто прокидатися вночі для відвідування вбиральні.

Жінка, яка спить


Нічне нетримання й ніктурія в дорослих

Часте сечовипускання вночі, а також нічне нетримання в дорослих, здебільшого трапляється з інших причин, ніж у дітей. Слід зауважити, що серед дорослих нічне нетримання зазвичай називається нічним енурезом.
 
Часте сечовипускання може означати, що організм виробляє більше сечі через зміни у виділенні гормонів, проблеми з нирками, захворювання або прийом ліків. Це може призводити до нічного енурезу або може означати, що вам необхідно вставати один або декілька разів за ніч для відвідування вбиральні, і тоді це називається ніктурією. Серед літніх людей нормальним явищем є вставання для відвідування вбиральні раз чи двічі за ніч.
 
Серед чоловіків ніктурія зазвичай пов'язана зі збільшенням простати. Однак часте сечовипускання вночі можуть спричиняти гіперактивні м'язи сечового міхура або певні захворювання, незалежно від віку й статі. Слід пам'ятати, що надмірне вживання рідини, особливо рідин з кофеїном, може вплинути на кількість відвідувань убиральні.

TENA готова вам допомогти

Для визначення причини нічного енурезу й ніктурії в дорослих вам слід проконсультуватися з лікарем. Незалежно від причини чи ступеня й частоти нічного нетримання, ми пропонуємо продукцію, яка допоможе вам жити якомога повнішим життям.

What are cookies?

Lorem ipsum dolor sit amet lorem ipsum dolor sit amet lorem ipsum dolor sit amet.