Протягом багатьох років мільйони людей по всьому світові щодня безпечно використовують продукти TENA. Ми розуміємо, що для вас важливо почуватися комфортно та безпечно з виробами, якими користуєтеся. Усі продукти TENA виготовлені зі схвалених матеріалів. Ми також застосовуємо важливі процедури й найвищі стандарти безпеки, щоб забезпечити використання лише безпечних матеріалів та інгредієнтів і відповідність усіх виробів законодавчим нормам.

 Матеріали, які ми використовуємо в усіх наших гігієнічних продуктах, ретельно протестували внутрішні та зовнішні експерти, такі як сертифіковані дослідницькі інститути, щоб забезпечити можливість їх безпечного використання за призначенням та дотримання всіх правових та регуляторних вимог. 

 Щоб ви зрозуміли, що входить до складу наших продуктів, ми створили цей огляд, який містить різні матеріали та їхні складники. Далі на сторінці є також глосарій термінів.

 Чи безпечні у використанні засоби ТENA?

Усі гігієнічні засоби Essity є безпечними для використання за призначенням і містять звичайні матеріали, які безпечно використовуються в широкому спектрі абсорбуючих гігієнічних продуктів протягом багатьох років мільйонами жінок по всьому світові. Сировина зазвичай підбирається за її здатністю поглинати й утримувати рідини, щоб уникнути протікань і забезпечити комфорт.

Крім того, ми співпрацюємо з EDANA, міжнародною торговою асоціацією галузей нетканих матеріалів та пов'язаних галузей, щоб забезпечити дотримання найвищих стандартів захисту довкілля та безпеки продукції. Члени Edana добровільно зобов'язалися дотримуватися високого рівня якості та безпеки абсорбуючих гігієнічних продуктів.

 Чи всі використані матеріали вказано на упаковці?

Наразі немає правової вимоги щодо цього. Щоб допомогти споживачам, ми зазначаємо, чи було додано аромати, для попередження чутливих до них людей.У таблиці нижче зазначено основну сировину для засобів. Її обрано завдяки покращеній здатності поглинати та утримувати рідини.

 Що містять засоби TENA?

Частина продукту

Матеріал

Функція

Матеріал поверхні 

Волокнистий матеріал, виготовлений із поліпропілену/поліетилену/поліестеру/віскози. 

Продукт забезпечує відчуття сухості й комфорту, вбираючи рідину. 

Верхній поглинальний шар 

Пористий матеріал, який складається з деревних або поліестерових волокнин

Транспортує рідини з поверхні до серцевини виробу, де рідина потім утримується.

Поглинальна серцевина

Целюлоза, комбінація целюлози й суперабсорбентів для гігієнічних і щоденних прокладок. Пористий матеріал на основі паперу використовується для виготовлення певних продуктів.

Поглинає й утримує рідини.

Клейка речовина

Складається з різноманітних полімерів і синтетичних смол.

Клейка речовина виконує дві функції:

  1. зв'язує різні шари продукту й
  2. прикріплює виріб до спідньої білизни.

Матеріал захисного шару на звороті

Поліетиленова плівка. Волокнистий матеріал використовується для виготовлення деяких щоденних прокладок.

Запобігає протіканню.

Матеріал застібки

Полімерні матеріали

Утримує виріб на одному місці. 

Еластичний матеріал

Полімерні матеріали

Забезпечує комфортне прилягання продукту.

Віддушка (лише для певних продуктів)

Ароматизатор 

Надає засобу свіжого аромату.

Принт

Чорнила

Підкреслює форму й функції виробу. 

Прокладковий папір

Папір, вкритий шаром силікону.

Папір, який захищає клейку стрічку на звороті виробу.

Індивідуальна упаковка (для певних продуктів) 

Поліетиленова плівка, вкрита шаром силікону (для певних продуктів).  

Захищає продукт, щоб ви могли носити одиницю продукції із собою без небезпеки забруднення

Зовнішня упаковка

Поліетиленове пакування або коробка.

Захищає продукт. Це упаковка, яку ви бачите на полицях магазинів.

Глосарій 

Відновлювана целюлоза Целюлоза, виготовлена з деревних волокнин, видобутих з спеціально вирощуваних для цього лісів. Целюлоза використовується у наших щоденних і гігієнічних прокладках. 

Волокнистий матеріал (нетканий) Тонкий матеріал, що нагадує тканину. Термін використовується в текстильній промисловості для матеріалів, які не є ні тканими, ні в'язаними, наприклад фетр.

Полімери Великоланцюгові молекули, які можуть бути або природними, або синтетичними. Наприклад, пластик, як і ваша ДНК, складається з полімерів. 

Поліпропілен/поліетилен/поліестер Одні з найпоширеніших у світі види пластику. Використовуються в широкому асортименті виробів для щоденного використання — від спідньої білизни до ковдр.

Суперабсорбуючий полімер (САП) Використовується завдяки своїй здатності утримувати вологу. Широко використовується в прокладках, підгузках і компресах.

Синтетичні смоли В'язкі рідини, які швидко твердіють, що робить їх ідеальними для скріплення матеріалів. 

Якщо у вас виникли запитання або коментарі, надішліть нам повідомлення, скориставшись формою на сайтіу розділі Контакти.