Мова
RU | UK |

Проект Banakekele — з турботою про тих, кому вона потрібна

Більшості людей у містечках Південно-Африканської Республіки часто доводиться жити в умовах фінансової скрути, без належного доступу до охорони здоров'я. Обізнаність щодо нетримання низька, проте від неї потерпає значна частина населення. У 2018 році TENA розпочала місію з навчання й догляду при нетриманні для допомоги людям у передмістях Йоганнесбурга. Ми називаємо її проектом Banakekele, що на мові зулу означає «піклуватися про них».

Команда TENA у проєкті Banakekele
Люди, які відвідують пересувні клініки.

Стати частиною громади

Команда TENA пишається своїм внеском до традиції Убунту (південноафриканська концепція взаємопов’язаності та співчуття), а також тим, що ми стали частиною міських громад, надаючи базові медичні послуги в пересувних клініках. Ці клініки надають базові та доступні послуги для незахищених верств населення. Послуги, що надаються, включають вимірювання індексу маси тіла, артеріального тиску, рівня цукру у крові, тести на ВІЛ та інші базові аналізи. Разом із цим, TENA презентувала новий засіб для використання при нетриманні, так само ефективний, як і ті, що вже наявні на ринку, але на 50 % доступніший. 
Доглядальниця демонструє способи використання різних засобів TENA при нетриманні.

Місцеві доглядальники відчули різницю

«Продукція [TENA] проста у використанні та дозволяє економити час на інші речі, замість того щоб постійно переживати про зміну підгузка», — зазначає Номуса, доглядальниця з Південної Африки.  Фіндайл, інша доглядальниця, зазначає, що «ця продукція кращої якості, її надовше вистачає, і вона є економнішою [порівняно з альтернативними видами продукції]».  
Вулиці Йоганнесбурга у вирі людей.

Просвіта для громад щодо нетримання

Як і будь-де у світі, рівень обізнаності про нетримання низький, а упередження щодо нього доволі поширені. Тому просвіта для громад щодо нетримання є однією з основних цілей професійного середнього медичного персоналу TENA у проєкті Banakekele. 
 
Покращення добробуту південноафриканських громад 
Відповідно до мети сталого розвитку TENA щодо покращення добробуту 100 мільйонів осіб до 2030 року, проєкт Banakekele охопив своєю діяльністю понад 16 000 осіб у 100 громадах, укорінюючи міцні зв’язки з населенням південноафриканських міських громад.    

Зараз продукти TENA демонструють ще більше прозорості, ніж будь-коли до цього.

Ми надали можливість кожному побачити, який вуглецевий слід залишають продукти TENA, а також з яких компонентів вони складаються.

Вигляд структури урологічної прокладки з детальним відображенням волокон у поглинальному шарі прокладки