Мова
RU | UK |

Наші 5 принципів захисту

Люди, які дбають про вашу безпеку.

Ми захоплені тим, чим займаємось, і ми прагнемо виготовляти продукти для поліпшення здоров’я та добробуту кожного з нас — зокрема близьких нам людей.  Безпечність продукції для нас — не пустий звук.

Портрет Марії

Вітайте Марію!

1. Постачальники

Наші тіла заслуговують лише на найкраще, тому ми встановили високі стандарти якості нашої продукції. Марія допомагає нам знаходити безпечних та екологічних постачальників з усіх куточків світу. Вона дбає про те, щоб використані нами матеріали закуповувалися лише в тих постачальників, які виготовляють свою продукцію з дотриманням етичних норм, а також стандартів безпеки та якості. 
 
Ми не покладаємося на те, що нам говорять, — ми вимагаємо від наших постачальників надати нам докладну інформацію про себе, аби ми могли знати про всі аспекти напевно. І ми дбаємо про те, аби кожен з них дотримувався вимог нашого Глобального стандарту роботи постачальників Essity. Якщо цього не відбувається, ми припиняємо співпрацю. 
Портрет Гунільї

Вітайте Гунілью!

2. Матеріал

Для виготовлення наших продуктів ми використовуємо лише високоякісні матеріали, ретельно й регулярно перевіряючи їх у кожному виробі. 
 
Гунілья — одна з наших фахівчинь з питань безпечності продукції та нормативно-правового регулювання. Вона пильно контролює матеріали та інгредієнти, що використовуються для виготовлення нашої продукції, і ніщо не оминає її увагу. Щоб наша команда ухвалила певний матеріал, він повинен: 
 
  • мати саме ті властивості, які якнайкраще підходитимуть для використання продукту за призначенням, для особи, яка його використовуватиме, та очікуваної тривалості використання; 
  • містити лише хімічні речовини в безпечній кількості, яка визначається відповідно до найактуальніших результатів досліджень; 
  • пройти наші ретельні випробування, вимоги яких суттєво перевищують чинні юридичні стандарти. 
 
Звичайно, кожен матеріал та виріб також повинні відповідати всім нормативним вимогам та чинним законам. 

Для виготовлення наших продуктів ми використовуємо лише високоякісні матеріали, ретельно й регулярно перевіряючи їх у кожному виробі.

Матеріали

Портрет Пітера

Вітайте Пітера!

3. Випробування

Пітер — один із наших фахівців з питань безпечності продукції. Він займається випробуваннями продуктів на безпечність. Наші випробування матеріалів чи продукції зазвичай суттєво перевищують чинні юридичні стандарти чи нормативи. Програма випробувань може включати наступне:  
 
  • аналіз слідів небажаних хімічних речовин із виявленням навіть надзвичайно низького їх вмісту; 
  • перевірка токсичності матеріалу на культурах клітин; 
  • дерматологічні випробування та/або споживчі тести на толерантність шкіри (хочемо також зазначити, що наша компанія є співавтором Програми EDANA [Європейської асоціації виробників нетканих матеріалів та виробів одноразового використання], яка відповідає за посилення вимог до гігієнічних засобів із поглинаючими властивостями).
Портрет Джея

Вітайте Джея!

4. Виробництво

Для себе ми встановили високі стандарти. Злагодженість виробничого процесу дозволяє нам виготовляти високоякісні продукти, дотримуючись ключових вимог, які висуваються п'ятьма нашими пріоритетами: якість, здоров'я та безпека, гігієна й захист довкілля.  
 
Джей допомагає контролювати процес виготовлення нашої продукції, гарантуючи дотримання найсуворіших правил. 
 
  • Ми використовуємо лише матеріали, ухвалені відділом безпечності продукції. 
  • Головною метою нашої системи контролю є отримання продукції, яка точно відповідатиме нашому задуму. Ми перевіряємо якість навіть речовин, які використовуються для прибирання наших фабрик. 
  • Контроль здійснюється на кожному етапі виробничого процесу для того, аби переконатися, що все працює належним чином. 
  • Ми проходимо сертифікацію, що проводиться зовнішніми агентами. Ми дотримуємося належної виробничої практики (GMP) або застосовуємо додаткові інструменти для управління ризиками в різних продуктових галузях, як-от косметика, продукти, що контактують з продуктами харчування, чи медичні вироби. 

Злагодженість виробничого процесу дозволяє нам виготовляти високоякісні продукти, дотримуючись ключових вимог, які висуваються п'ятьма нашими пріоритетами: якість, здоров'я та безпека, гігієна й захист довкілля.

Виробництво

Портрет Дженні

Вітайте Дженні!

5. Взаємодія зі споживачами

Нам важливо, щоб кожен користувач залишився задоволеним нашою продукцією. Тож ми завжди готові почути вашу думку, якою б вона не була. Кожна скарга чи коментар мають неабияке значення для нас. 
 
Дженні розуміє, наскільки важливими є турбота й увага. Вона відстежує поведінку нашої продукції навіть після відвантаження, дбаючи про те, аби вона залишалася безпечною на кожному етапі її життєвого циклу. У разі отримання скарги вона негайно розглядає її, відшуковуючи способи вирішення ситуації. Якщо скарга стосується серйозних питань, для усунення проблеми протягом 48 годин збирається команда фахівців із безпечності продукції та медичних експертів. Якщо ж — таке трапляється вкрай рідко — продукт має недолік, пов'язаний із безпекою, ми повідомляємо про це відповідні органи, а потім плануємо та здійснюємо відкликання партії. І впродовж усього процесу ми тримаємо вас у курсі.