Здається, ви знаходитеся в <country>

Перейдіть на сайт TENA для вашої країни, щоб ознайомитися з актуальною інформацією.

Мова
RU | UK |

Види та причини

Існує велика кількість причин нетримання. Визначення виду і причини нетримання допоможе вам підібрати правильне лікування.
Причини нетримання

Ви не самотні

З нетриманням стикається кожен четвертий чоловік *, тому це дуже поширене явище. Як правило, воно відбувається у різних чоловіків по-різному, але незалежно від того, чи йде мова про декілька крапель або про більш інтенсивні виділення, ви повинні знати, що існують способи, які допоможуть вам вирішити проблему нетримання.

* За результатами дослідження, проведеного компанією SCA ( ЕсСіЕй ) в 2012 році, за участю чоловіків у віці старше 40 років у США, Великобританії, Німеччини, Італії, Росії та Мексиці. Неопубліковані дані.

Відгуки

Мені важливо було знати, що я не один такий.

Юрій
53 роки

Які причини нетримання ?

Для ефективної роботи сечовидільної системи потрібно злагоджена робота мозку, м'язів і нервів, щоб утримувати сечу в сечовому міхурі і не випускати її передчасно. Однак у цей процес можуть втручатися багато факторів

Найпоширеніші причини нетримання:

  • лікарські препарати , наприклад , діуретики, можуть збільшувати ризик нетримання;
  • інфекції сечовивідних шляхів;
  • тимчасове ослаблення м'язів після операції на передміхуровій залозі.
  • Зміна розміру передміхурової залози , наприклад, набряк, може перешкоджати проходженню сечі.
  • Надмірна вага чинить надмірний тиск на м'язи черевного преса і м'язи тазу , що може провокувати нетримання .
  • Діабет або нейродегенеративні захворювання (наприклад, хвороба Альцгеймера).

Як вибачите, нетримання можуть провокувати різні фактори . Отже, важливо правильно проаналізувати вашу конкретну ситуацію, щоб підібрати ефективне лікування. Це означає, що необхідна належна діагностика.

Поширені види нетримання

Імперативне нетримання

Імперативне нетримання (також відоме як «гіперактивний сечовий міхур») — найпоширеніший вид нетримання. При імперативному нетриманні ви відчуваєте раптовий позив до сечовипускання, який ви не можете стримувати. У цьому випадку відвідуєте туалет частіше, ніж 4-8 разів на день, а також кілька разів вночі. Такий вид нетримання найчастіше пов'язаний з аденомою передміхурової залози або є наслідком операції на передміхуровій залозі .

Стресове нетримання

Якщо при кашлі, чханні, сміху або при підйомі важких предметів у вас з’являється нетримання, то, швидше за все, ви маєте справу зі стресовим нетриманням. Цей стан зустрічається переважно у чоловіків після оперативного втручання на передміхуровій залозі .

Підтікання після завершення сечовипускання

У цьому випадку після відвідування туалету підтікає кілька крапель сечі, навіть якщо ви ретельно їх струсили . Існує два типи підтікання: після завершення сечовипускання і залишкове підтікання . Підтікання відбувається через неповне випорожнення сечового міхура під час сечовипускання. Замість повного спорожнення сеча накопичується в сечівнику. Найпоширенішою причиною підтікання є аденома передміхурової залози або ослаблені м'язи тазового дна.

Нетримання при переповненні сечового міхура

Якщо у вас постійне або періодичне підтікання сечі, ймовірно, ви маєте справу з нетриманням при переповненні сечового міхура. Зазвичай таке нетримання виникає внаслідок якоїсь перешкоди для потоку сечі, через що сечовий міхур переповнюється, внаслідок чого виникає підтікання.

What are cookies?

Lorem ipsum dolor sit amet lorem ipsum dolor sit amet lorem ipsum dolor sit amet.