Мова
RU | UK |

Поради та рекомендації

Живіть повноцінним життям, дотримуючись порад чоловіків, які знають, про що говорять. Ми зібрали всю необхідну інформацію безпосередньо у експертів в цій галузі.

Поради та рекомендації

Не обмежуйте вживання рідини

Не обмежуйте вживання рідини.

Не знижуйте вживання питної води. Вам може здатися, що відмова від вживання рідини допоможе вирішити проблему нетримання, але це призведе лише до зневоднення організму, і водночас, сеча стане більш концентрованою. Більш концентрована сеча може стати причиною виникнення інфекцій сечового міхура, а ви навряд чи цього бажаєте.
Пийте менше кави, чаю та алкоголю

Пийте менше кави, чаю та алкоголю

Вживання кави, чаю, алкоголю і штучних підсолоджувачів можуть бути причиною більш частішого відвідування туалету. Не турбуйтеся - немає необхідності відмовлятися від задоволень, але у вашій ситуації дуже допоможе зниження кількості кофеїну, який ви споживаєте.
Відмовтеся від паління

Відмовтеся від паління

Ви вже знаєте, що паління шкідливе для здоров'я, але не зайвим буде знати ще одну причину, завдяки якій слід відмовитися від куріння. Чи ви знали, наприклад , що тютюн може посилювати симптоми при хворобах сечовивідних шляхів? Не кажучи вже про те, що кашель курця точно не допоможе вам впоратися з нетриманням.
Намагайтеся розслаблятися

Намагайтеся розслаблятися

Стрес - це завжди неприємно, особливо в тих випадках, коли він може спровокувати нетримання або призвести до погіршення симптомів. Використовуючи техніки релаксації, наприклад, дихальні вправи і медитацію, можна навчитися ефективніше контролювати роботу сечового міхура.

Відгуки

Цей режим вживання рідини виявився ефективним особисто для мене . Обмежте вживання рідини за кілька годин до сну.

Валерій Олексійович

67