Мова
RU | UK |

Поширені запитання

У вас питання загального характеру? Ознайомтеся з найбільш поширеними запитаннями.

Нетримання-це назавди?
Необов’язково. Залежно від виду нетримання , симптоми можна зменшити і повернутися до повноцінного життя. Проконсультуйтеся з лікарем , щоб дізнатися, яке лікування буде ефективно саме для вас.
Невже мені доведеться назавжди відмовитися від кави?
Ні, але непогано було б обмежити об’єм кави, який ви вживаєте. Кофеїн і алкоголь – дві основні причини, які сприяють збільшенню об'єму сечі , що виробляється організмом .
Коли будуть помітні результати вправ на зміцнення м'язів тазового дна?
Це залежить від вашого теперішнього стану здоров’я, але завжди варто пам'ятати, що ви не побачите результати вправ на зміцнення м'язів тазового дна миттєво. Пам'ятайте, що мета вправ - поліпшення вашого стану в довгостроковій перспективі, а не за одну ніч, тому наберіться терпіння і пам'ятайте, що ви побачите зміни не раніше, ніж через кілька тижнів Щоб дізнатися більше, можна звернутися до фізіотерапевта, який спеціалізується на вправах для зміцнення тазового дна.
Як дізнатися, який саме засіб захисту TENA використовувати?
Якщо ви не впевнені , який засіб обрати, рекомендуємо замовити безкоштовні зразки засобів захисту Keep Control від TENA, щоб визначитися з вибором.. Це упаковка містить безкоштовні зразки від TENA , тому ви можете спробувати різні засоби захисту, перш ніж зробити покупку. Також варто проконсультуватися з лікарем - він може порадити найбільш ефективний засіб для вас.
Чому деякі чоловіки стикаються з нетриманням?
Причин нетримання багато, і важливо пам'ятати, що це досить поширена проблема серед чоловіків. Фактично кожен четвертий чоловік у віці старше 40 років * стикається з нетриманням. Причин може бути багато, але, як правило, найбільш поширеними є наступні: слабкість м'язів тазового дна, вік, ожиріння або аденома передміхурової залози. У деяких випадках це може бути спадкове захворювання. Важливо проконсультуватися з лікарем, щоб визначити причину.
* За результатами дослідження, проведеного компанією SCA (ЕсСіЕй) в 2012 році, за участю чоловіків у віці старше 40 років у США, Великобританії, Німеччини, Італії, Росії та Мексиці. Неопубліковані дані.
Чи є нетримання ознакою раку простати?
Це розповсюджений міф про те, що крапельне підтікання або невелике виділення сечі можуть бути ознаками раку простати. Хоча й не так багато ранніх тривожних ознак, спадковість і харчування можуть також бути факторами ризику. Якщо ви занепокоєні ризиками або будь-якими наявними симптомами, зверніться до лікаря.