Мова
RU | UK |

Як розказати про нетримання

Говорити про особисті проблеми буває ніяково, але успіх у пошуку рішення досягається шляхом чесного і відвертого діалогу з лікарем і близькими.

Чоловіки насолоджуються пікніком

Розмова з близькими

Розібратися з ситуацією допоможе обговорення з партнером, близьким другом або лікарем. Якщо ви зробите перший крок і почнете розмову про вашу ситуацію, вам буде легше отримати необхідну допомогу в пошуку правильного рішення.

Варто пам'ятати, що ви не самотні. Мільйони дорослих людей успішно вирішують аналогічну проблему щодня. Можливо, що деякі з ваших друзів знаходяться в аналогічній ситуації.

Зрештою, ніщо не повинно заважати вам вести повноцінний спосіб життя, тому зробіть перший крок для вирішення цієї ситуації, і поговоріть з тим, кому ви довіряєте.

Розмова з лікарем

Обговорювати питання інтимного характеру, такі як нетримання або часті позиви до сечовипускання, дуже непросто. Але варто пам'ятати, що незважаючи на те, що вам, можливо, ніяково обговорювати цю тему, для лікаря це звичайне робоче питання. Не бійтеся задавати питання - зрештою, це єдиний спосіб отримати на них відповіді.

Ось кілька порад, які допоможуть вам підготуватися до візиту до лікаря.

  • Складіть перелік симптомів - це допоможе лікареві діагностувати ваш конкретний вид нетримання, а також визначити його причину.
  • Під час розмови з лікарем ви можете забути деякі питання. Тому завжди варто записувати їх до візиту. Таким чином ви отримаєте відповіді на всі ваші питання під час прийому.

Статті по темі

Нетримання - Вступ

Кожний четвертий чоловік старше 40 років стикається з нетриманням* . Перший крок до вирішення проблеми - дізнатися, як і чому відбувається нетримання.

Вправи для зміцнення м'язів тазового дна

Поліпшити контроль роботи сечового міхура можна, виконуючи правильні вправи. Вправи для зміцнення м'язів тазового дн , також відомі як вправи Кегеля, допоможуть вам запобігти або зменшити нетримання і поліпшити контроль над сечовипусканням.