Здається, ви знаходитеся в <country>

Перейдіть на сайт TENA для вашої країни, щоб ознайомитися з актуальною інформацією.

Мова
RU | UK |

Як розказати про нетримання


Говорити про особисті проблеми буває ніяково, але успіх у пошуку рішення досягається шляхом чесного і відвертого діалогу з лікарем і близькими.

Чоловіки насолоджуються пікніком

Розмова з близькими

Розібратися з ситуацією допоможе обговорення з партнером, близьким другом або лікарем. Якщо ви зробите перший крок і почнете розмову про вашу ситуацію, вам буде легше отримати необхідну допомогу в пошуку правильного рішення.

Варто пам'ятати, що ви не самотні. Мільйони дорослих людей успішно вирішують аналогічну проблему щодня. Можливо, що деякі з ваших друзів знаходяться в аналогічній ситуації.

Зрештою, ніщо не повинно заважати вам вести повноцінний спосіб життя, тому зробіть перший крок для вирішення цієї ситуації, і поговоріть з тим, кому ви довіряєте.


Розмова з лікарем

Обговорювати питання інтимного характеру, такі як нетримання або часті позиви до сечовипускання, дуже непросто. Але варто пам'ятати, що незважаючи на те, що вам, можливо, ніяково обговорювати цю тему, для лікаря це звичайне робоче питання. Не бійтеся задавати питання - зрештою, це єдиний спосіб отримати на них відповіді.

Ось кілька порад, які допоможуть вам підготуватися до візиту до лікаря.

  • Складіть перелік симптомів - це допоможе лікареві діагностувати ваш конкретний вид нетримання, а також визначити його причину.
  • Під час розмови з лікарем ви можете забути деякі питання. Тому завжди варто записувати їх до візиту. Таким чином ви отримаєте відповіді на всі ваші питання під час прийому.

Статті по темі

Відвідування соціальних заходів при нетриманні

Багато чоловіків, які зіткнулися з нетриманням, мають страх щодо відвідування соціальних заходів. Ваші побоювання можуть стати перешкодою, але при дотриманні простих правил ви будете надійно захищені і збережете впевненість.

Підтримуйте активний спосіб життя, якщо ви зіткнулися з нетриманням

Існує багато способів зберегти контроль і продовжувати жити повноцінним життям, незалежно від виду нетримання, з яким ви зіткнулися.