Здається, ви знаходитеся в <country>

Перейдіть на сайт TENA для вашої країни, щоб ознайомитися з актуальною інформацією.

Мова
RU | UK |

Вправи для зміцнення м'язів тазового дна


Поліпшити контроль роботи сечового міхура можна, виконуючи правильні вправи. Вправи для зміцнення м'язів тазового дн , також відомі як вправи Кегеля, допоможуть вам запобігти або зменшити нетримання і поліпшити контроль над сечовипусканням.

Вправи для зміцнення м'язів тазового дна


Знайдіть у себе м'язи тазового дна

Ці вправи зміцнюють м'язи тазового дна і допомагають краще контролювати сечовипускання . Насамперед, перед виконанням вправ вам необхідно дізнатися, як знайти м'язи тазового дна. Найпростіший спосіб - спробувати зупинити або сповільнити потік сечі в процесі сечовипускання . Задіяні в цьому процесі м'язи і є м'язами тазового дна.

Спроби зупинити або сповільнити потік сечі не є вправами на зміцнення м'язів тазового дна і не повинні використовуватися в якості таких, так як можуть порушити природний рефлекс спорожнення сечового міхура. Це лише спосіб знайти потрібні вам м'язи.

Якщо ви не можете правильно визначити м'язи, можна проконсультуватися з фізіотерапевтом , який спеціалізується на вправах для зміцнення м'язів тазового дна.


Рекомендація для початківців

Якщо ви виконуєте вправи вперше, можете робити їх в положенні лежачи. Спочатку м'язи недостатньо сильні, тому вам може бути важко. В положенні лежачи легше визначити, що ви задіяли потрібні м'язи і що вони максимально стискаються. Спробуйте знайти найбільш зручне для вас положення . У положенні лежачи ви можете зігнути коліна і поставити п'яти на підлогу або ж покласти ноги на подушку або сидіння стільця.


Коли ви готові до більшого

На цьому сайті ми зібрали для вас деякі вправи. Ознайомитися з вправами можна ​тут

Статті по темі

Відвідування соціальних заходів при нетриманні

Багато чоловіків, які зіткнулися з нетриманням, мають страх щодо відвідування соціальних заходів. Ваші побоювання можуть стати перешкодою, але при дотриманні простих правил ви будете надійно захищені і збережете впевненість.

Підтримуйте активний спосіб життя, якщо ви зіткнулися з нетриманням

Існує багато способів зберегти контроль і продовжувати жити повноцінним життям, незалежно від виду нетримання, з яким ви зіткнулися.