Здається, ви знаходитеся в <country>

Перейдіть на сайт TENA для вашої країни, щоб ознайомитися з актуальною інформацією.

Мова
RU | UK |

Відвідування соціальних заходів при нетриманні


Багато чоловіків, які зіткнулися з нетриманням, мають страх щодо відвідування соціальних заходів. Ваші побоювання можуть стати перешкодою, але при дотриманні простих правил ви будете надійно захищені і збережете впевненість.

Футбольне поле після гри

Ось декілька практичних порад, які допоможуть вам вести соціальний спосіб життя і не дозволять нетриманню стати перешкодою для повноцінного життя.


Засоби захисту

Подумайте, що допомогло б вам відчути захист та впевненість протягом дня, а потім створіть свій власний невеликий комплект таких засобів. До його складу повинні входити вбираючі засоби захисту або захисна нижня білина, вологі рушники і, можливо, комплект змінної нижньої білизни в залежності від ваших планів на день. Усвідомлення того, що у вас з собою є всі необхідні засоби захисту допоможе зняти стрес і додасть вам впевненість .


Засоби захисту для чоловіків

Гарантія надійного захисту і впевненості - знати, які засоби підходять саме вам. Наприклад, якщо ви зіткнулися з краплинним або легким нетриманням (всього декілька крапель або підтікання після завершення сечовипускання), можливо, засоби захисту TENA Men (Тена Мен) рівня 1 будуть зручні та ефективні для вас. Якщо нетримання більш інтенсивне, має сенс придбати засоби захисту з більш високим рівнем поглинання. Засоби захисту для чоловіків TENA Men (Тена Мен) забезпечують надійний захист при нетриманні. Ознайомтеся з нашим асортиментом та оберіть засіб захисту, який підійде саме вам.


Гігієна

Нетримання може стати причиною подразнення шкіри та появи неприємного запаху. Тому важливо підтримувати чистоту і регулярно митися водою або притиратися за допомогою вологих рушників . З запахом можна впоратися , використовуючи засоби захисту при нетриманні, а також вживаючи більше води. Якщо ви будете пити більше води, то сеча стане менш концентрованою і інтенсивність запаху істотно зменшиться .


Плануйте заздалегідь

Якщо ви нервуєте через ймовірність нетримання, коли ви далеко від дому, не забувайте брати з собою ваші засоби захисту . Вони не займають багато місця і знаходяться в індивідуальній упаковці, тому їх можна покласти навіть у кишеню. Якщо ви їдете в незнайоме місце, подумайте про розташування найближчого туалету, щоб вам не довелося турбуватися, коли виникне потреба відвідати його.

Статті по темі

Підтримуйте активний спосіб життя, якщо ви зіткнулися з нетриманням

Існує багато способів зберегти контроль і продовжувати жити повноцінним життям, незалежно від виду нетримання, з яким ви зіткнулися.

Як розказати про нетримання

Говорити про особисті проблеми буває ніяково, але успіх у пошуку рішення досягається шляхом чесного і відвертого діалогу з лікарем і близькими.