Мова
RU | UK |

Підтримуйте активний спосіб життя, якщо ви зіткнулися з нетриманням

Існує багато способів зберегти контроль і продовжувати жити повноцінним життям, незалежно від виду нетримання, з яким ви зіткнулися.

Підтримуйте активний спосіб життя, якщо ви зіткнулися з нетриманням

Підтримуйте активний спосіб життя

Боїтеся, що не зможете провести вечір з друзями, висидіти чотирьохгодинну нараду або пограти в баскетбол з дітьми? Не потрібно припиняти активний спосіб життя тільки через те, що ви зіткнулися з нетриманням.

Тут ви знайдете кілька простих порад, які допоможуть вам поліпшити ситуацію:

  • Відвідуйте туалет заздалегідь: вам буде спокійніше, якщо ви відвідаєте туалет перш, ніж зайнятися справами.
  • Знання – це сила: знаючи заздалегідь, де знаходиться туалет, вам не доведеться в розпачі його шукати, коли в цьому виникне необхідність. Збираючись на матч на стадіон, спробуйте знайти місця, розташовані недалеко від туалету.
  • Не обмежуйте вживання рідини - не слід зменшувати вживання рідини, щоб уникнути нетримання. Зменшення споживання рідини може призвести до зневоднення організму, що тільки погіршить ситуацію. Інакше кажучи, пам'ятайте, що треба пити достатньо рідини.
  • Пам’ятайте, що вживання достатньої кількості рідини дуже важливо, але не забувайте, що слід обмежити вживання кави, чаю і алкоголю Відомо, що ці напої збільшують утворення сечі.
  • Виконуйте вправи для зміцнення м'язів тазового дна, які допоможуть вам у боротьбі з нетриманням, тому не забувайте про тренування м'язів. Тим більше що такі вправи можна виконувати як на роботі, так і вдома.
  • Захист при нетриманні - підберіть спеціальні засоби захисту, які додадуть вам впевненості. Засоби захисту для чоловіків TENA Men ( Тена Мен ) розроблені спеціально для чоловіків: вони непомітні під одягом, зручні і надійні. Існують різні рівні поглинання, тому ви зможете підібрати засоби захисту, необхідні вам у вашій ситуації .
  • Ці прості поради істотно поліпшать якість вашого життя і допоможуть продовжувати займатися повсякденними справами, не втрачаючи впевненості.

Статті по темі

Нетримання - Вступ

Кожний четвертий чоловік старше 40 років стикається з нетриманням* . Перший крок до вирішення проблеми - дізнатися, як і чому відбувається нетримання.

Вправи для зміцнення м'язів тазового дна

Поліпшити контроль роботи сечового міхура можна, виконуючи правильні вправи. Вправи для зміцнення м'язів тазового дн , також відомі як вправи Кегеля, допоможуть вам запобігти або зменшити нетримання і поліпшити контроль над сечовипусканням.