Мова
RU | UK |

Близька мені людина потребує незначної допомоги

Ваші дії, спрямовані на допомогу близькій вам людині й на забезпечення необхідного рівня догляду за нею, залежать від стану її здоров’я.
 
Якщо вона може подбати про себе, самостійно або з незначною допомогою сторонніх дотримуватися щоденних звичок, цей розділ призначений саме для вас. Тут ви знайдете для себе корисні поради, що допоможуть вам організувати найкращий догляд.

Заохочення дотримання особистої гігієни

Звички, які дозволяють дотримуватися особистої гігієни, — важливий щоденний ритуал. Можливо, ваші рідні можуть чудово подбати про себе й прийняти ванну чи душ без вашої допомоги. Або ж для цього вони потребують незначної допомоги. Добре, якщо це так. Заохочуйте їх виконувати всі ці дії самостійно настільки довго, наскільки це можливо. При цьому ви можете час від часу перевіряти, чи потрібна їм ваша допомога.

Шкіра літньої людини потребує особливого догляду

Ви, імовірно, помітили, що з віком наша шкіра змінюється. Вона стає більш уразливою. Саме тому літнім людям так важливо пам’ятати про певні щоденні звички дотримання гігієни, частина яких стосується догляду за чутливою шкірою. Це особливо актуально для людей, які стикнулися з нетриманням, адже сеча й фекалії можуть викликати подразнення й ушкодження шкіри. Уникнути подразнень та інфекцій верхніх шарів шкіри можна завдяки правильному очищенню й захисту. Тому вашим рідним необхідно сформувати певні звички дотримання гігієни, спрямовані на догляд за їхньою чутливою шкірою. Це забезпечить відчуття чистоти, комфорту, свіжості й здоров’я, що у свою чергу сприятиме підтриманню впевненості в собі. 

Засоби для нетримання

Якщо ваші рідні можуть самостійно одягатися та роздягатися, вони, імовірно, зможуть користуватися й засобами захисту під час нетримання. Особливо якщо вони використовують такі прості у використанні продукти, як наші одноразові труси-підгузки при нетриманні. Труси-підгузки TENA Pants так само легко одягаються, як звичайна білизна. Завдяки таким трусам-підгузкам ваші рідні відчуватимуть свою самостійність і збережуть почуття власної гідності, у той час як ці засоби забезпечуватимуть їм надійний захист від протікань.  
 
Щоб правильно підібрати засіб захисту з відповідним рівнем поглинання, скористайтеся системою пошуку продукції TENA
 
 
Дізнатися більше про асортимент продукції TENA можна на сторінці із засобами TENA.

Піклування про безпеку близьких

Ваші рідні можуть залишатися самостійними й не потребувати значної допомоги. Однак слід пам’ятати, що кістки літніх людей дуже крихкі. І навіть незначний забій або падіння можуть їх травмувати й позбавити можливості пересуватися самостійно. Отже щоб запобігти цьому, зробіть їхнє помешкання якомога безпечнішим.

Допомога щодо дотримання дієти й забезпечення водного балансу

Ваші рідні можуть бути переконані в тому, що їм потрібно споживати менше рідини, побоюючись, що через надмірне вживання води потреба відвідувати туалет виникатиме надто часто. Однак у такому разі сеча стає лише більш концентрованою. А це становить певну загрозу для їхнього здоров’я. Тому спробуйте переконати їх споживати звичайну для них кількість рідини — тоді, коли вони відчувають спрагу. 
 
Ви допоможете їм дотримуватися збалансованої дієти, якщо приєднуватиметеся до них під час прийому їжі. Адже такі моменти дозволяють не лише поповнити організм поживними речовинами, а й поспілкуватися один з одним, поділитися історіями та просто гарно провести час разом. Запросіть ще когось із родини або ж друзів приєднатися до вас. Спільне проведення часу допоможе вашим рідним відчувати включеність у соціум — це важливий аспект життя, про який ідеться далі.   

Відчуття зв’язку з іншими людьми

Навіть перебуваючи в похилому віці, ми любимо, коли нас тримають за руку, гладять чи обіймають. З часом такі дрібниці набувають навіть ще більшого значення, оскільки ми все більше часу проводимо наодинці із собою. 
 
Досвідчені доглядачі стверджують, що просто спільно проведений час — навіть за, здавалося б, тривіальними заняттями — зможе поліпшити день ваших рідних.

Знайдіть людей, які вас підтримають

Досвідчені доглядачі радять знайти когось, хто міг би допомагати вам піклуватися про ваших рідних. Такою людиною може бути хтось із членів вашої родини, друг або ж місцева спільнота чи працівник державної соціальної служби.Будьте відкритими та завжди звертайтесь по допомогу, коли Ви її потребуєте.

Закажите бесплатный образец

Убедитесь сами в преимуществах продукции TENA

Бесплатный образец продукции TENA