Догляд за лежачими хворими

В кожній родині може трапитися ситуація, коли хтось з родичів опиняється прикутим до ліжка. Тут одного жалю та бажання допомоги не вистачить – потрібні знання та навички. Іншими словами, допомога має бути грамотною. 

Тому деякі люди надають перевагу сестринському, а не домашньому догляду хворих та інвалідів, довіряючи турботу про дорогих людей професіоналам.

Важко передбачити, що чекає на нас за день, місяць, рік. Хвороби та лиха приходять, коли на них не чекаєш. Як правило, спеціальний сестринський догляд необхідний в перші дні, а іноді і тижні реабілітаційного періоду, адже саме цей час є найважчим як для пацієнта, так і для його родичів. В подальшому сестринський догляд за лежачими хворими може набути форми домашнього. Так, досліджуючи особливості професійного догляду хворого, родичі вчаться самостійно здійснювати домашній догляд. Але не завжди турбота набуває характеру домашнього чи сестринського догляду. Ключовим чи визначальним фактором, перш за все, є стан хворого.

На що саме, перш за все, слід звертати увагу, доглядаючи інвалідів чи хворих в домашніх умовах?  В силу різних обставин людина, що зазнала хвороби, може частково чи повністю втратити рухомість. В такій ситуації особливої уваги для нього набуває гігієна, адже це важливо не лише для його здоров’я, але й для його світосприйняття.

Наша компанія створила продукцію, яка не лише полегшить Вам догляд лежачих хворих чи інвалідів, але й дозволить їм відчувати себе набагато комфортніше.

Так, урологічні прокладки TENA для жінок, одноразові універсальні труси та підгузки різної форми та ступеня поглинання, непомітно позбавлять від дискомфорту, пов’язаного з нетриманням сечі.

Використання крему для миття TENA не лише дбайливо очистять шкіру, але й стануть гарною профілактикою від пролежнів, покращуючи мікроциркуляцію в тканинах.

Також в дорозі чи при зміні засобів захисту від нетримання Ви можете використовувати вологі серветки TENA як зручний, швидкий та дбайливий засіб очищення шкіри. 

Пам’ятайте: догляд  близької людини може бути дуже шляхетною, але важкою справою. Навіть, якщо турбота про близьку людину може бути безмежною, важливо дбати й про себе. Якщо Ви не приділяєте часу собі, і відмовляєтесь від власних потреб, Ви збагнете, що доглядати буде все важче та важче. В результаті, хворий, якого Ви доглядаєте, також буде страждати. Тому намагайтеся приділяти час і собі.

СТАТТІ РОЗДІЛУ:

Як допомогти близькій людині?                     

Нерухомість хворого

Гігієна

Пролежні

Спілкування

 

 

Сайт "Доглядання близьких"

Перейти на сайт