Нетримання сечі в жінок похилого віку

Таке явище, як вікове нетримання сечі, спостерігається в 70% жінок похилого віку.

Ця патологія має свої особливості, пов’язані з віковими змінами в організмі людини, і може мати наступні форми:

Діагностування нетримання сечі у жінок похилого віку включає в себе фізичне обстеження, опитування пацієнтки, лабораторні дослідження, збирання анамнезу. Спеціалісти проводять дослідження на предмет виявлення гриж, патологій органів сечостатевої системи, пухлин та інших дефектів.

Історія хвороби дає лікарям необхідні дані про хронічні захворювання пацієнтки, про те, скільки разів вона народжувала, чи були в неї аборти, операції, і т.д. всі ці аспекти дуже важливі для виявлення причини, що спричиняють розвиток нетримання сечі у жінок похилого віку.

Старече нетримання – явище доволі розповсюджене, але з ним слід боротися. Адже людина, що зіштовхнулись із нетриманням, стає ізольованою від суспільства, зазнає не лише фізичних незручностей, але й психологічний дискомфорт. Методики лікування нетримання розподіляються на медикаментозні та оперативні. Прийняття рішення щодо вибору того чи іншого виду терапії робить лікар.

Торгова марка TENA пропонує чудовий вибір поглинаючих виробів для тих, хто зіштовхнувся із нетриманням сечі. Ми розуміємо, наскільки погіршується якість життя через нетримання сечі у жінок похилого віку, тому докладаємо максимум  зусиль, щоб допомогти їм вирішити цю проблему.