Засоби захисту при порушенні функціонування сечового міхура

Не дозволяйте порушенню функціонування сечового міхура обмежувати Ваш стиль життя

Складно вести нормальне життя, якщо при порушенні функціонування сечового міхура  турбуватися про протікання та неприємний запах. Тому потурбуйтесь про необхідний надійний захист, і це позбавить Вас від турбот. Тоді Ви переконаєтеся, що при порушенні функціонування сечового міхура необов’язково відмовлятися від Ваших улюблених занять, наприклад: сходити у кіно, виїхати з родиною на пікнік, чи зайнятися фітнесом. Якщо Ви турбуєтеся про протікання чи відчуття вологи, можливо, Ви користуєтеся невдалими засобами захисту, чи розмір не відповідає потрібному.

Зробіть Ваше життя спокійним – використовуйте відповідні гігієнічні засоби

Менструальні виділення та виділення сечі дуже сильно різняться: менструальні виділення містять клітини крові та білки, а сеча – різні солі. Крім того, сеча виділяється в більшому об’ємі, ніж кров (при нетриманні виділення сечі може дорівнювати 50 мл на секунду, в той час як при менструації увесь об’єм виділень може становити 50 мл за весь період). Також сеча виділяється з більшою швидкістю (в 10-20 разів швидше), і під більшим тиском в порівнянні з менструальними виділеннями. Якщо зіткнетесь із тим, що прокладка стане вологою, і не зможе утримувати рідину.

На відміну від звичайних жіночих гігієнічних прокладок, прокладки TENA Lady спеціально розроблені для поглинання сечі.
Прокладки TENA Lady мають спеціальну поверхню для швидкого поглинання сечі, та абсорбуючий шар, котрий містить в 5-6 разів більше гранул суперабсорбенту, що перетворює рідину на гель, ніж звичайна прокладка відповідного розміру, і розповсюджує рідину по всій прокладці. Завдяки спеціальній технології Odour Control™ прокладки TENA Lady нейтралізують неприємний запах і дарують відчуття свіжості й комфорту впродовж всього дня.

Абсорбуючі труси TENA Pants використовуються при виділенні сечі середнього ступеню. Непомітні під одягом, вони чудово поглинають, дарують комфорт та  прості у використанні.

Підгузки TENA Slip забезпечують надійний захист при нетриманні важкого ступеня. Спеціальна поглинаюча поверхня миттєво проводить рідину до абсорбуючого шару, і надає відчуття сухості. Вертикальні бар’єри з боків  призначені для максимального захисту від протікань, а еластичний пояс позаду дозволяє підгузнику щільно та комфортно прилягати до тіла. Дихаюча поверхня забезпечує циркуляцію повітря. Чіткий індикатор наповнення полегшує догляд, допомагаючи правильно визначити необхідність заміни підгузка.

Для перегляду та вибору необхідної продукції перейдіть до розділу Асортимент продукції.