Нетримання сечі після пологів

Нетриманням сечі після пологів - це розлад процесу сечовипускання, що може розвиватися у жінок з певних причин. Головним чином через те, що під час вагітності організм жінки витримує значне навантаження через виношування плоду.

Зокрема, саме м’язи тазового дна, що захищають дитину в організмі матері, є опорою дитини під час її розвитку. Через таке навантаження вони слабшають та втрачають тонус. А це може призвести до проблеми нетримання сечі після пологів. Окрім цього, під час пологів, коли дитина проходить по родових шляхах, може вони можуть перенапружитись або пошкодитись. А це, в свою чергу, призводить до іннервації. Це також стає фактором розвитку нетримання сечі в породіль.

Зазвичай у жінок, що народжують, спостерігається стресова форма нетримання сечі після пологів. Вона лікується, але за умови своєчасного звернення до кваліфікованого лікаря. Якщо ви чи ваші близькі страждаєте від нетримання сечі після пологів – радимо ознайомитися з асортиментом поглинаючих виробів від торгової марки TENA.