Стресове нетримання сечі

Мимовільне протікання невеликої кількості сечі, що трапляється внаслідок фізичного навантаження, наприклад, під час кашлю, сміху чи при фізичному навантаженні, називають стресовим. Як правило, кількість рідини, що виділяється при стресовому нетриманні, невелика, але вона залежить від об’єму сечі в сечовому міхурі, коли на нього тиснуть. Стресове нетримання сечі  переважним чином пов’язане з послабленням м'язів тазового дна, і може бути результатом фізіологічних змін внаслідок вагітності, пологів та менопаузи.

Стресове нетримання сечі  у чоловіків зазвичай виникає після хірургічного втручання на передміхуровій залозі. Бувають й інші способи виникнення цього захворювання. Як і будь-яке інше захворювання, його простіше вилікувати на ранніх стадіях. Якщо напади стресового нетримання сечі стали частими, необхідно негайно звернутися до лікаря.

У сучасних клініках урологи використовують широкий спектр методів лікування стресового нетримання сечі . Правильна схема лікування дозволяє швидко впоратися з цими симптомами.

Додаткова інформація