Лікування нетримання

Існує багато методів лікування нічного нетримання чи енурезу в дорослих чоловіків та жінок. Один зі способів – зміна способу життя, наприклад, тренування сечового міхура або вправи для зміцнення м'язів тазового дна дна, що зміцнюють тазові м'язи. Зміна кількості рідини, що споживається, стереотипу сечовипускання чи позбавлення зайвої ваги також допомагає дорослим чоловікам впоратися з симптомами нічного нетримання сечі  (енурезу).

Інші способи лікування нічного нетримання сечі (енурезу) в дорослих чоловіків  включають в себе прийом ліків, використання абсорбуючих виробів чи хірургічне втручання. Хірургічне втручання рекомендується лише після ретельної оцінки та виявлення специфічного випадку нетримання сечі.  Людина, яка розглядає варіант хірургічного втручання, має усвідомлювати не лише переваги, але й можливі ризики процедури.

Допоміжні засоби у вигляді абсорбуючих виробів мають використовуватися разом зі зміною способу життя та прийомом медикаментозних засобів, таких як ліки при нетриманні сечі . Постійне використання засобів захисту може знадобитися, якщо ці засоби не допомагають.