Менопауза

Період менопаузи вважається об’єктивним фізіологічним явищем, пов’язаним з гормональними змінами в організмі. Початок менопаузи в жінок спостерігається у віці 45-50 років. Під час менопаузи в жінок припиняється виділення жіночих статевих гормонів яєчниками. Такий період як менопауза може бути викликаний як природними факторами, так і різними патологічними явищами.

До них можна віднести наслідки гінекологічних операцій, інфекційних захворювань в період статевого дозрівання, тривалого виснаження та стресу. Видалення яєчників також стає причиною передчасної менопаузи в жінок. В період менопаузи представниці слабкої статі, як правило, змушені зіткатися з неприємними симптомами, одним з яких є нетримання сечі.

Менопауза в жінок характеризується дисбалансом статевих гормонів, що негативним чином може вплинути на тонус м'язів тазового дна та стінок сечового міхура. Для багатьох період менопаузи стає приводом для зміни способу життя, ізоляції від суспільства, замкнутості та депресії.

Повернути собі впевненість та відчути комфорт під час менопаузи у жінок допоможуть гігієнічні засоби,  що пропонуються торговою маркою TENA.

Додаткова інформація

  • Менопауза може стати причиною нетримання сечі, детальну інформацію Ви можете знайти тут: Причини нетримання