Здається, ви знаходитеся в <country>

Перейдіть на сайт TENA для вашої країни, щоб ознайомитися з актуальною інформацією.

Мова
RU | UK |

Умови використання

ТОВ "ЕсСіЕй Хайджин Україна"
 
вул. Верхній Вал 4В, м. Київ, Україна, 04071.
 
Слова «SCA», «нам» або «ми» відносяться до компанії Svenska Cellulosa Aktiebolaget SCA (publ), яка є провайдером цієї веб-сторінки (надалі – «Сайт»), окрім випадків, коли відносно певного Сайту або іншої послуги згадується інша юридична особа. У такому разі термін «SCA» стосується цієї юридичної особи. Ці Умови використання розповсюджуються на Сайти та інші послуги, стосовно яких згадуються Умови. На цей Сайт і Умови використання розповсюджуються закони Швеції. Однак «ЕсСіЕй Групп» включає низку юридичних осіб з усього світу, тому якщо як постачальника певного Сайту чи послуги вказано іншу юридичну особу, відмінні чи додаткові правила можуть визначатися державними законами країни, у якій вона розташована. У цьому разі така юридична особа потрібною мірою застосовує відповідні державні закони.
 
Юридична заява
 
Матеріали на цьому Сайті надаються компанією «ЕсСіЕй» як послуга її клієнтам і можуть використовуватися лише в інформаційних цілях. Окремі копії можна завантажувати, дотримуючись наведених нижче положень.
 
Завантажуючи будь-які матеріали з цього Сайту, Ви погоджуєтеся з цими умовами. Якщо Ви незгодні з ними, не використовуйте Сайт і на завантажуйте з нього жодні матеріали.
 
Відомості про торговельні марки
 
Усі назви, логотипи та торговельні марки є власністю компанії «ЕсСіЕй», її філіалів, пов’язаних компаній, ліцензіарів або спільних партнерських підприємств.
Торговельні та фабричні марки компанії «ЕсСіЕй» можна використовувати лише відповідно з положеннями, указаними в цих Умовах використання або за попередньої письмової згоди компанії «ЕсСіЕй».
 
Для будь-якого використання торговельних марок «ЕсСіЕй» у рекламі та акціях, пов’язаних із продуктами «ЕсСіЕй», потрібне належне підтвердження.
 
Обмежене використання/ліцензія на використання однієї копії
 
Увесь вміст цього Сайту, наприклад текст, графічні дані, логотипи, піктограми кнопок, зображення, аудіо записи та програмне забезпечення, є власністю компанії «ЕсСіЕй» або її постачальників вмісту та захищається шведськими та міжнародними законами про авторське право. Несанкціоноване використання або розповсюдження будь-яких матеріалів цього Сайту може порушувати закони про авторське право, торговельні марки тощо та призвести до адміністративних і кримінальних санкцій.
 
За відсутності явного письмово дозволу компанії «ЕсСіЕй» заборонено повне та часткове відтворення, дублювання, копіювання, продаж, перепродаж або інші способи використання Сайту в комерційних цілях. Дозволяється завантажити одну копію відомостей, наявних на Сайтах «ЕсСіЕй», на один комп’ютер лише для особистого та внутрішнього використання в некомерційних цілях.
 
Заборонено змінювати, використовувати та передавати відомості в будь-яких комерційних цілях, а також видаляти з них сповіщення про авторські або інші патентовані права. Ви погоджуєтеся нести відповідальність за попередження будь-якого несанкціонованого копіювання матеріалів і гарантуєте, що всі співробітники та підрядники (якщо це застосовне) вашої організації керуються цими обмеженнями.
 
Ви несете відповідальність за дотримання всіх застосовних законів про авторське право. За потреби під час перегляду цього Сайту дозволяється робити та роздруковувати поточні копії лише для особистого використання. Використовувати Сайт у будь-яких інших цілях суворо заборонено. Заборонено фреймувати Сайт і створювати посилання на сторінки, відмінні від головної, без нашої попередньої письмової згоди.
 
Компанія SCA не надає вам жодних прямих або очікуваних прав на відомості про будь-які патенти, авторські права, торговельні марки або комерційні таємниці.
 
Відмова від гарантій
 
Відомості в цьому документі надаються «як є» без жодної прямої або очікуваної гарантії, включно з гарантіями придатності до продажу, дотримання прав на інтелектуальну власність або придатності для будь-якої конкретної цілі використання. Якщо компанія «ЕсСіЕй» посилається на веб-сторінку третьої особи, таке посилання наводиться лише для зручності користувачів, і компанія «ЕсСіЕй» не несе відповідальність за вміст або точність відомостей, наведених на такій веб-сторінці.
 
Компанія «ЕсСіЕй» не несе жодної відповідальності за будь-які збитки, включно зі, без обмежень, збитками через втрачені прибутки, зупинення діяльності підприємства або втрату відомостей, які виникли у зв’язку з використанням або неможливості використання інформації, навіть якщо компанію «ЕсСіЕй» попередили про можливість таких збитків.
 
Компанія «ЕсСіЕй» також не гарантує точність або повноту відомостей, тексту, графічних даних, посилань або інших елементів, які може містити ця інформація. Компанія «ЕсСіЕй» у будь-який час без попередження може вносити зміни у вміст або описані в цьому документі продукти. Компанія «ЕсСіЕй» не зобов’язана оновлювати відомості або інші матеріали, наявні на цьому Сайті.
 
Надані користувачами дані
 
Будь-який матеріал, відомості або інші дані, які передаються на цей Сайт або публікуються на ньому, вважаються неконфіденційними, невиключними, нескасовними, а також такими, що можуть повністю передаватися за субліцензією, не потребують виплати гонорару та на які не розповсюджується право власності (надалі – «Надані дані»). На компанію «ЕсСіЕй» не накладаються жодні зобов’язання стосовно Наданих даних.
 
Компанія «ЕсСіЕй» може розголошувати, копіювати, розповсюджувати, включати та/або іншими способами використовувати будь-які Надані дані, разом з усіма наявними в них відомостями, зображеннями, звуками, текстом та іншими даними, в будь-яких комерційних і некомерційних цілях.
 
Якщо ви надсилаєте особисті дані на цей Сайт або компанії «ЕсСіЕй» іншими способами, цим самим ви погоджуєтеся на те, що компанія «ЕсСіЕй» може використовувати такі дані для оцінки ваших відомостей і просування своїх продуктів і послуг, включно із правом передавати відомості в інші країни і публікувати особисті дані в Інтернеті. Згідно із законодавством Швеції, компанія «ЕсСіЕй» несе відповідальність за обробку особистих даних, і ви можете звернутися до неї із приводу помилок у цих даних або інших пов’язаних із ними проблем.
 
Заборонено публікувати будь-які Надані дані, які можуть розцінюватися як образливі, незаконні та невідповідні чи такі, що порушують конфіденційність інших осіб або можуть вважатися комерційними маркетинговими матеріалами. Компанія «ЕсСіЕй» видалятиме такі дані після ознайомлення з ними та зберігає за собою право виключити вас як користувача з нашого Сайту або служби.
 
Умови стосовно третіх осіб можуть також розповсюджуватися на використання сторонніх служб, наприклад Facebook. Наприклад, до всіх користувачів і відвідувачів служби Facebook застосовується відповідне «Положення про права й обов’язки», тому ці умови рекомендовано прочитати перед використанням таких служб третіх осіб.
 
Інше
 
Компанія «ЕсСіЕй» може в будь-який час коректувати Умови використання, оновивши цю публікацію.
 
Компанія «ЕсСіЕй» зберігає за собою право на власний розсуд у будь-який час без попередження (1) змінювати цю Юридичну заяву; (2) відстежувати та видаляти публікації; та/або (3) переривати роботу Сайту.
 
Якщо будь-яка умова, пункт або положення цієї Юридичної заяви визначається як незаконне, недійсне чи з будь-яких міркувань позбавлене позовної сили, чинність і позовна сила інших умов, пунктів і положень жодним чином не змінюється.

What are cookies?

Lorem ipsum dolor sit amet lorem ipsum dolor sit amet lorem ipsum dolor sit amet.